تسریع در عرضه خودرو، قیمت‌ها را کاهش می‌دهد

رییس اتحادیه دارندگان نمایشگاه و فروشندگان خودرو:

تسریع در عرضه خودرو، قیمت‌ها را کاهش می‌دهد

رییس اتحادیه دارندگان نمایشگاه و فروشندگان خودرو گفت: اگر تولید خودروسازان رونق بگیرد و عرضه خودرو افزایش یابد، شاهد کاهش قیمت‌ها و آرامش در بازار خواهیم بود.

سعید مؤتمنی گفت: در حال حاضر و مطابق اخباری که منتشر شده، تولید خودروسازان نسبت به قبل افزایش یافته و اگر این شرکت‌ها روند تحویل خودرو‌ها را به همین صورت ادامه دهند، با گذار از هفته‌های پایانی سال، به‌تدریج تقاضا کاهش خواهد یافت و این امر موجب افت قیمت خودرو در بازار خواهد شد.

وی تصریح کرد: خودروسازان محصولات تحویلی را مستقیماً به‌دست مصرف‌کننده می‌رسانند، اما متاسفانه وضعیت قیمت‌ها به سمتی رفته که حتی مصرف‌کنندگان هم قید نگهداری خودرو را می‌زنند و به فروشنده تبدیل می‌شوند.

به گفته وی روند عرضه خودرو توسط خودروسازان نسبت به ماه‌های قبل بهتر شده و این شرکت‌ها با سرعت بیشتری محصولات را به مشتریان تحویل می‌دهند که این موضوع باید ادامه یابد.

رییس اتحادیه دارندگان نمایشگاه و فروشندگان خودرو ادامه داد: افزایش شدید قیمتی در هفته‌های اخیر به‌دلیل جولان واسطه‌ها و دلالان بوده و این افراد که از ماه‌های قبل، خودرو‌های زیادی را پیش‌خرید کرده بودند، حالا که موعد تحویل این خودرو‌ها فرارسیده برای کسب سود بیشتر به افزایش قیمت‌ها دامن زده‌اند.

مؤتمنی خاطرنشان کرد: قیمت‌های فعلی خودرو به شکل حبابی افزایش یافته و نه خودروسازان و نه سایر فعالان این بازار، ادامه این وضعیت را به صلاح نمی‌دانند.

تلگرام 4چرخ برای درج آگهی خودرو، اطلاع از جدیدترین قیمت ها ، شرایط فروش و اخبار بازار خودروی ایران به بزرگترین کانال خودرویی تلگرام 4چرخ بپبوندید

 جهت دریافت آخرین اخبار از طریق اینستاگرام صفجه 4چرخ را دنبال کنید

بر چسب ها :

هیچ نظری برای مطلب مورد نظر ثبت نشده است.

ارسال دیدگاه


ثبت آگهی

Top