کاهش ۳درصدی پرداخت حق بیمه؛ خبر خوش وزیر رفاه برای رانندگان بازنشسته

کاهش ۳درصدی پرداخت حق بیمه؛
خبر خوش وزیر رفاه برای رانندگان بازنشسته
وزیر رفاه گفت: برای بهبود آینده زندگی رانندگان بازنشسته که نباید با فشار و سختی توأم باشد کمیته‌ای برای کاهش ریسک رانندگی و بیمه کردن آنها ایجاد خواهد شد.

علی ربیعی گفت: حق بیمه سازمان هدفمندی که از سال 89 برای کامیون‌داران مقرر شده قطع نمی‌شود و سازمان تأمین اجتماعی این پرداختی را ادامه می‌دهد.

وی با اشاره به برگزاری جلسه‌ای برای بررسی مشکلات این گروه از شاغلان، گفت: همچنین برای واردات اقلام مصرفی آنها مشکلی وجود نخواهد داشت و کمیته‌ای ویژه برای اینکه اجناس مصرفی با قیمت پایینی وارد شود نیز تشکیل می‌شود.

ربیعی با اشاره به تشکیل کمیته‌ای برای بهبود وضعیت تشکل‌ها از هفته جاری، گفت: برای بهبود آینده زندگی رانندگان بازنشسته که نباید با فشار و سختی توأم باشد کمیته‌ای برای کاهش ریسک رانندگی و بیمه کردن آنها ایجاد خواهد شد.

وزیر رفاه گفت: کارت سلامت نیز بر این افراد صادر می‌شود و شرایطی در نظر گرفته می‌شود که چنانچه مشکلی برای آنها پیش بیاید این کارت به تعویق نیفتد.

وی در مورد محاسبه حقوق آنها گفت: حقوق بازنشستگی این افراد بر اساس آخرین حقوق دریافتی آنها خواهد بود و پرداخت حق بیمه برای آنها از 7 درصد به 4 درصد برای گروه رانندگان حمل بار، مسافری و نفتی در نظر گرفته‌ایم.

هیچ نظری برای مطلب مورد نظر ثبت نشده است.

ارسال دیدگاه


ثبت آگهی

Top