هر قیمتی که برای آژانس‌ها و وانت‌بارها در محدوده طرح ترافیک اعمال می‌شود غیرقانونی است

هر قیمتی که برای آژانس‌ها و وانت‌بارها در محدوده طرح ترافیک اعمال می‌شود غیرقانونی است
رئیس کمیسیون حمل و نقل و عمران شورای شهر تهران، گفت: با توجه به اینکه نرخ مصوبی برای خودروهای آژانس‌ها و وانت‌بارها در محدوده طرح ترافیک نداریم، بنابر این هر قیمتی که اعمال می‌شود غیرقانونی است.

طرح دوفوریتی اصلاح ماده 4 و الحاق یک تبصره به مصوبه تعیین نرخ عوارض تردد وسایل نقلیه در محدوده‌های مرکزی شهر تهران در شصت و هفتمین جلسه علنی شورای اسلامی شهر تهران مورد بررسی قرار گرفت.

محمد علیخانی رئیس کمیسیون حمل و نقل و عمران شورای شهر تهران درباره این طرح دوفوریتی اظهار داشت: فرمانداری و هیأت تطبیق مصوبات به تعیین نرخ طرح ترافیک برای بعضی از اقشار ایراد گرفته بود.

علیخانی گفت: طی نامه‌ای فرمانداری درخواست کرده است که افزایش قیمت در خصوص آژانس‌ها، وانت‌بارها و سرویس مدارس مشابه سال 96 باشد.

وی افزود:ما این ایراد را وارد می‌دانیم و حجت میرزایی معاون برنامه‌ریزی و امور شوراها نیز درخواست کردند که این موضوع هر سریع‌تر روشن شود.

وی افزود: با توجه به اینکه ایراد فرمانداری وارد است پیشنهاد می‌کنیم این ماده با یک تبصره اصلاح شود.

علیخانی گفت: در حال حاضر با توجه به اینکه نرخ مصوبی برای آژانس‌ها، وانت‌بارها، سرویس‌های مدارس و کامیون‌ها نداریم بنابر این هر قیمتی که اعمال می‌شود غیرقانونی است.

به گزارش خبرگزاری فارس، در ادامه جلسه این دوفوریت مورد رأی‌گیری قرار گرفت که با 7 موافق و 11 مخالف دوفوریت آن رأی نیاورد و به کمیسیون تخصصی ارجاع داده شد.

هیچ نظری برای مطلب مورد نظر ثبت نشده است.

ارسال دیدگاه


ثبت آگهی

Top