ترافیک‌ها آغاز شد

ترافیک‌ها آغاز شد

آخرین وضعیت ترافیکی جاده‌ها + نقشه وضعیت راه ها

با اتصال تعطیلات آخر هفته‌ جاری با تعطیلات چند روزه هفته‌ آینده بسیاری از مسافران برنامه‌ریزی خود برای حرکت به سمت مقصدهایشان را از پنجشنبه و جمعه این هفته‌ آغاز کردند.

نقشه‌های ارائه شده از سوی مرکز مدیریت راه‌های کشور نشان می‌دهد که ترافیک در برخی از جاده‌های اصلی اطراف پایتخت آغاز شده است.

در حال‌ حاضر در مسیرهایی مانند آزادراه تهران – کرج، هراز ، فیروزکوه و ورودی جاده چالوس ترافیک نیمه سنگین و در برخی از محدوده‌ها سنگین است.

با توجه به این که ترافیک آخر هفته‌ با ارزیابی‌های انجام شده مانند هفته‌ های پیش اعلام شده بود، برخی از جاده‌ها محدودیت‌های تردد خواهند داشت که همین مساله شاید حرکت مسافران تهرانی به سمت شهرهای شمالی را با ترافیک جدید مواجه کند.

وضعیت ترافیکی جاده‌های استان مازندران نیز نشان می‌دهد در هر سه جاده اصلی این استان یعنی فیروزکوه، هراز و چالوس در بسیاری از نقاط ترافیک نیمه سنگین است، هر چند تردد وسایط نقلیه در تمامی آنها ادامه‌ دارد.

ارزیابی‌ها از ترافیک استان گیلان نیز نشان می‌دهد که در بخش‌هایی از آزادراه قزوین – رشت به عنوان اصلی‌ترین محور اتصالی میان پایتخت و استان گیلان ترافیک  نیمه سنگین شده، اما پس از عبور از رودبار و منجیل ترافیک در دیگر نقاط این استان عادی گزارش می‌شود.

با توجه به بالا رفتن تقاضا برای سفر با حمل و نقل عمومی به مشهد در حال‌ حاضر جاده‌های استان خراسان رضوی ترافیکی کاملا روان را گزارش می‌کند و هیچ یک از محورهای اصلی برای رسیدن به شهر مشهد با مشکلی برای جا به جایی خودروها مواجه نیستند.

بررسی وضعیت ترافیکی دیگر استانها نشان می دهد که شرایط در حال حاضر در تمامی آن‌ها عادی است و فعلا رفت و آمدها به شکل ترافیک در نیامده اند.
وزارت راه و شهرسازی سه محور رامیان به شاهرود، شمشک به دیزین و عجب شیر به آذرشهر را به دلیل مداخلات جوی مسدود اعلام کرده است.

هیچ نظری برای مطلب مورد نظر ثبت نشده است.

ارسال دیدگاه


ثبت آگهی

Top