شرایط ویژه کرمان موتور برای خریداران النترا

شرایط ویژه کرمان موتور برای خریداران الانترا

شرکت کرمان موتور با ارسال پیامکی به مشتریان هیوندای النترا از آن‌ها خواسته است برای تعیین تکلیف وضعیت ثبت‌نام خود به این شرکت مراجعه کنند

در  پیامک ارسال شده به خریداران این خودرو تاکید شده که جهت تعیین تکلیف ثبت نام خودروی الانترا از تاریخ 21 تا 31 خرداد به نمایندگی محل ثبت نام مراجعه کنند. حال شنیده های غیر رسمی نشان از آن دارد، از آن جایی که تولید و تحویل خودروی الانترا به دلایل خارج از اختیار این شرکت امکانپذیر نبوده، این پیامک پیرو ماده 24 قرارداد پیش فروش خودروهای کرمان موتور به مشتریان ارسال و از آن ها خواسته شده نسبت به تعیین و تکلیف خودروی ثبت نامی خود اقدام کنند.
گفته شده در صورت شرایط ضرب العجلی مشتریانی که ثبت نام خود را تبدیل و یا انصراف داده باشند در اولویت ثبت نام و دریافت خودرو قرار خواهند داشت و اطلاع رسانی از شرکت کرمان موتور به آنان انجام خواهد شد.
همچنین تاکید شده از آن جا که این شرکت هیچ نقشی در این روند نداشته در نظر دارد شرایط ویژه ای را در نظر گرفته و از طریق بخشنامه سازمان فروش اطلاع رسانی لازم را انجام دهد.

همچنین کرمان موتور اعلام کرده است که سه خودروی سانتافه، جک S5 و جک S3 را به جای هیوندای النترا و با "قیمت روز" به مشتریان تحویل خواهد داد

 

بر چسب ها :

هیچ نظری برای مطلب مورد نظر ثبت نشده است.

ارسال دیدگاه


ثبت آگهی

Top