وضعیت راه ها (تردد از هراز به سمت شمال ممنوع شد/جاده چالوس یک‌طرفه می‌شود)

تردد از هراز به سمت شمال ممنوع شد

رییس پلیس راه شرق استان تهران گفت: تردد خودروها در محور هراز از رودهن به سمت آمل ممنوع شد و این محور در ساعت ۱۴ در مسیر شمال به جنوب یک طرفه خواهد شد.

اوی با اشاره به وضعیت ترافیکی محور هراز اعلام کرد: در حال حاضر ترافیک نیمه سنگین در مسیر شمال به سمت جنوب محور هراز را شاهد هستیم.

رییس پلیس راه شرق استان تهران در ادامه گفت: تردد در محور هراز به دلیل تخلیه بار ترافیکی از رودهن به آمل از ساعت 12 ممنوع شده و این ممنوعیت تا ساعت 2 بامداد دوشنبه وجود دارد.

وی گفت: همچنین آمد و شد وسایل نقلیه از ساعت 14 امروز تا ساعت 2 بامداد دوشنبه از آب اسک به سمت رودهن یک طرفه است.

محبی با بیان این که عوامل پلیس راه با گشت‌های محسوس و نامحسوس در نقاط مختلف محور هراز حضور دارند، گفت: رانندگان با رعایت قوانین راهنمایی و رانندگی از سرعت غیر مجاز اجتناب کنند، تا شاهد وقوع حوادث نباشیم.

وی از رانندگان خواست در صورت برخورد با ترافیک‌ سنگین با صبر و آرامش رانندگی کنند و افزود: پلیس در صورت مشاهده هر گونه تخلفات با قاطعیت و مطابق با قانون رانندگان متخلف برخورد خواهد کرد.

رییس مرکز کنترل ترافیک راهور ناجا مطرح کرد:

جاده چالوس یک‌طرفه می‌شود

تردد انواع وسایل نقلیه سواری از ساعت ١٢ امروز تا ساعت ٢ بامداد فردا از کرج به سمت مرزن آباد ممنوع بوده و تردد وسایل نقلیه از ساعت ١۵ روز روز جاری تا ساعت ٢ بامداد فردا از مرزن آباد به سمت کرج بصورت یکطرفه خواهد بود.

سرهنگ نادر رحمانی رییس مرکز کنترل ترافیک راهور ناجا درباره آخرین وضعیت ترافیکی محورهای مواصلاتی کشور توضیح داد: در حال حاضر در محورهای قم-تهران، چالوس-تهران و آمل-تهران شاهد ترافیک پرحجم هستیم.

وی افزود: سایر محورهای مواصلاتی از ترافیک روان برخوردار هستند.

رحمانی با بیان اینکه شرایط جوی کشور در وضعیت مناسب قرار دارد گفت: از ساعت دوازده امروز در محور کرج- چالوس (مرزن آباد به سمت کرج) و هراز از سمت آب اسک به رودهن ممنوعیت تردد انواع وسایل نقلیه اجرا می‌شود.

رییس مرکز کنترل ترافیک راهور ناجا به هموطنان توصیه کرد: از آنجا که ممکن است بعد از ظهر امروز در این محورها شاهد ترافیک باشیم رانندگان محترم علاوه بر رعایت نکات ایمنی زمان برگشت خود را مدیریت کنند.

ترافیک جاده کرج- چالوس نیمه سنگین است

معاون راهداری اداره کل راهداری و حمل و نقل جاده ای البرز اعلام کرد که ترافیک در خط شمال به جنوب جاده کرج- چالوس نیمه سنگین گزارش شده است.

عباس صفری  اظهارداشت:با توجه به بازگشت مسافران پیش بینی می شود ترافیک از ظهر امروز در جاده کرج- چالوس و آزاد راه تهران- کرج- قزوین سنگین شود.
وی ادامه داد: اکنون ترافیک در آزاد راه تهران- کرج- قزوین روان اما برای پیشگیری از حوادث رانندگان ضمن خودداری از توقف در حاشیه راهها از سرعت غیر مجاز اجتناب کنند.
صفری همچنین به مسافران توصیه کردشب هنگام را برای بازگشت انتخاب نکنند زیرا میزان حوادث در مسیر های کوهستانی در این ساعات افزایش پیدا می کند.
این مسئول خاطر نشان کرد: وقوع حوادث در جاده کوهستانی کرج- چالوس با توجه به ترافیک سنگین خدمات رسانی را با مشکل مواجه می کند و انتظار می رود که رانندگان با توزیع ساعات سفر در این جاده کوهستانی ضمن رعایت قوانین راهنمایی و رانندگی از هر گونه شتاب و اقدام خطر ساز خود داری کنند.
استان البرز یکهزارو 450 کیلومتر آزاد راه، بزرگراه، راه اصلی و فرعی دارد، 18 درصد ترافیک راههای کشور در این استان است.

بر چسب ها :

هیچ نظری برای مطلب مورد نظر ثبت نشده است.

ارسال دیدگاه


ثبت آگهی

Top