راه اندازی مرکز سیار معاینه فنی خودرو

 

راه اندازی مرکز سیار معاینه فنی خودرو

با هدف تسهیل دسترسی شهروندان در مرکز پایتخت انجام خواهد شد:

راه اندازی مرکز سیار معاینه فنی خودرو در بوستان «شهید حججی»، به زودی

معاون حمل و نقل و ترافیک شهرداری منطقه ۱۱ تهران گفت: به زودی یک مرکز سیار معاینه فنی خودرو در پارکینگ بوستان «شهید حججی» در مرکز پایتخت، فعالیت خود را آغاز خواهد کرد.

عبدالمطلب توجهی با اشاره به وسعت شهر تهران و لزوم دسترسی راحت شهروندان به مراکز معاینه فنی خودرو، افزود: در حال حاضر و با توجه به این که منطقه 11 دارای چنین مرکزی نیست و از طرفی، دوربین های هوشمندی نیز برای جریمه کردن خودروهای فاقد معاینه فنی در این محدوده وجود دارد؛ ساکنان منطقه 11 مجبورند با طی کردن مسافت زیادی، به سایر مناطق شهر مراجعه کنند که به همین علت، تصمیم گرفته شد بخشی از بوستان شهید حججی به این موضوع اختصاص یابد.

وی ادامه داد: براساس هماهنگی انجام شده  با ستاد مرکزی معاینه فنی خودروی شهرداری تهران، سازه پیش ساخته ای برای فعالیت این مرکز آماده و به بوستان شهید حججی منتقل خواهد شد تا بتواند پاسخگوی نیاز شهروندان باشد.

بر اساس گزارش روابط عمومی شهرداری منطقه 11، معاون حمل و نقل و ترافیک شهرداری منطقه 11 تهران با تاکید بر این که انجام معاینه فنی خودروها، نقش بسیار مهمی در راستای کاهش آلودگی هوای شهر تهران ایفا می کند، تصریح کرد: تشویق شهروندان به انجام این کار، به طور حتم به داشتن شهری پاک تر کمک خواهد کرد و هدف اصلی راه‌اندازی این مرکز هم همین موضوع است.

هیچ نظری برای مطلب مورد نظر ثبت نشده است.

ارسال دیدگاه


ثبت آگهی

Top