اشکالی ندارد که تاکسی ها گردشی به دنبال مسافر دربستی بروند

مدیر عامل سازمان تاکسیرانی شهر تهران:

اشکالی ندارد که تاکسی ها گردشی به دنبال مسافر دربستی بروند

مدیر عامل سازمان تاکسیرانی شهر تهران گفت: اشکالی ندارد که تاکسی های گردشی به دنبال مسافر دربستی هستند و در تاکسیرانی باید به سمتی برویم که خدمات لوکس بدهیم منتها در چهارچوب و قانون و نمی توان یک باره گفت از امروز همه بروید و دربستی مسافر جابه جا کنید.

علیرضا قنادان   در خصوص تاکسی های گردشی در تهران گفت: اینها نیز یک مدل از حمل و نقل عمومی است و سهمی در جابه جایی مسافر دارند.

وی در پاسخ به این پرسش که  تاکسی های گردشی بی ضابطه از مردم کرایه دریافت می کنند و تخلف می کنند گفت: تخلفات آنها زیاد نیست .

مدیر عامل سازمان تاکسیرانی شهر تهران گفت: اشکالی ندارد که این تاکسی های گردشی به دنبال مسافر دربستی هستند و در تاکسیرانی باید به سمتی برویم که خدمات لوکس بدهیم منتها در چهارچوب و قانون و نمی توان یک باره گفت از امروز همه بروید و دربستی مسافر جابه جا کنید.

وی با بیان اینکه با توجه به شرایط باید در سازمان تاکسیرانی تحول اساسی را ایجاد کنیم، گفت:باید در این باره برنامه ریزی به اعتقاد قنادان، ارتقای سازمان تاکسیرانی یکی دیگر از برنامه‌هایی است که در این دوره مورد توجه قرار می‌گیرد ضمن اینکه تلاش می‌شود از ظرفیت فناوری‌های جدید در حوزه خدمت رسانی استفاده بیشتر شود.

هیچ نظری برای مطلب مورد نظر ثبت نشده است.

ارسال دیدگاه


ثبت آگهی

Top