نبستن کمربند ایمنی سرنشینان عقب خودرو در جاده، جریمه دارد

رئیس مرکز کنترل ترافیک ناجا :

نبستن کمربند ایمنی سرنشینان عقب خودرو در جاده، جریمه دارد

رئیس مرکز کنترل ترافیک پلیس راهور گفت: بستن کمربند ایمنی برای سرنشینان صندلی عقب خودرو در جاده های بین شهری اجباری است و در صورتی که پلیس این تخلف را مشاهده کند، راننده خودرو جریمه می شود.

سرهنگ نادر رحمانی افزود: به همه ایستگاههای میان جاده پلیس ابلاغ شده در صورت مشاهده سرنشینان بدون کمربند ایمنی، خودرو مذکور متوقف و جریمه شود.
وی اظهار داشت: کمربندی ایمنی حافظ جان سرنشینان خودروهاست و از رانندگان می خواهیم با احترام به قوانین راهنمایی و رانندگی و حفظ آرامش، سفر بی خطر و خوبی را تجربه کنند.
وی همچنین در خصوص آخرین وضعیت ترافیکی جاده های کشور نیز گفت: هم اکنون ورودی برخی کلانشهرها همانند تهران، مشهد و اصفهان دارای ترافیک پر حجمی هستند و رفت و آمد در دیگر مسیرها به خوبی در حال انجام است.
سرهنگ رحمانی تصریح کرد: با توجه به شروع فصل مسافرت از رانندگان می خواهیم برای رسیدن به مقصد برنامه ریزی کنند و از سرعت و شتاب بیهوده خودداری کنند.
رئیس مرکز کنترل ترافیک پلیس راهور نیروی انتظامی افزود: بر اساس آخرین اطلاعات دریافتی هم اکنون جاده اسالم- خلخال از کیلومتر هفت تا کیلومتر 19 مسدود و مسیر جایگزین خلخال - پونل اعلام می شود.
وی گفت: مسیر گیوی - خلخال نیز به علت نشست و رانش زمین مسدود و مسیر جایگزین خلخال - فیروز آباد اعلام می شود.

هیچ نظری برای مطلب مورد نظر ثبت نشده است.

ارسال دیدگاه


ثبت آگهی

Top