انتصاب فردی از سوی معاون صادراتی وزیر صنعت برای انجام ثبت سفارش غیرقانونی کذب محض است

روابط‌عمومی سازمان توسعه تجارت ایران :

انتصاب فردی از سوی معاون صادراتی وزیر صنعت برای انجام ثبت سفارش غیرقانونی کذب محض است

برخی رسانه‌ها با رویکرد "زرد" بذر بدبینی و نا امیدی در جامعه می‌پراکنند

در پی درج گزارشی در برخی رسانه ها تحت عنوان ماجرای دست نوشته نعمت‌زاده در واردات غیر قانونی خودرو/ نقش شریعتمداری در کشف فساد چه بود؟" روابط‌عمومی سازمان توسعه تجارت ایران، جوابیه‌ای صادر و اعلام کرد: انتصاب فردی از سوی معاون صادراتی وزیر صنعت، معدن و تجارت برای انجام ثبت سفارش غیرقانونی کذب محض بوده و از طرق قانونی صحت ادعای این گزارش مورد پیگیری واقع خواهد شد.

متن این جوابیه به شرح زیر است:

علیرغم تلاشهای مکرر برای تنویر افکار عمومی و درخواست‌های مکرر از برخی رسانه‌ها برای پایبندی به اخلاق رسانه‌ای، برخی وابستگان به جریان غنی رسانه‌ای کشور که خود را منتسب به این ستون روشنفکرانه جامعه و دروازه آگاهی مردم می‌دانند، با اصرار بر رویکرد "زرد" خود و با بهره‌مندی از حمایت منابع مالی سودجویان این تخلف، اقدام به نشر اکاذیب کرده و بذر بدبینی و نا امیدی در جامعه می‌پراکنند.

اگرچه این افراد در برابر خیل عظیم و سازنده اصحاب رسانه که با پایبندی به رسالت کاری خود رکن مشخص چهارم دموکراسی لقب می‌گیرند، اندک هستند، لکن هر سکوت و مدارایی را تأییدی بر خطای علمی و عملی خود قلمداد کرده و منافع کوتاه مدت خود را ارجح بر منافع هم صنفان و هم میهنان خود می‌پندارند.

این روابط‌عمومی با اعتقاد و اعتماد به عملکرد رسانه‌ها در نظارت اجتماعی همواره و همچنان خود را سرباز این پیام‌آوران توسعه اجتماعی می‌داند.

نقش وزیر محترم صنعت، معدن و تجارت و حراست وزارت متبوع در برخورد با هرگونه فساد در بدنه بزرگ این وزارتخانه مورد تأکید و مباهات است.

انتصاب فردی از سوی معاون محترم صادراتی وزیر صنعت، معدن و تجارت برای انجام ثبت سفارش غیرقانونی کذب محض بوده و از طرق قانونی صحت ادعای این گزارش مورد پیگیری واقع خواهد شد.

اعلام مشاهده ثبت سفارش غیر متعارف از سوی سازمان توسعه تجارت ایران و از طریق مکاتبه رسمی اعلام و در کنار همکاری تام با مراجع نظارتی ذیربط، تحلیلی از احتمالات مختلف که می‌توانسته در این تخلف نقش داشته باشد، ارایه شده است.

نقل قول‌های منتسب به معاون محترم صادراتی وزیر و ریاست کل سازمان توسعه تجارت ایران در این گزارش، غیر شفاف، مخدوش و غیر واقع است.

سازمان توسعه تجارت ایران هرگونه تهمت و افترا به کارکنان این سازمان پیش از احراز تخلف را قویاً از طریق مراجع ذیصلاح پیگیری می‌کند، همانگونه که به موازات با بیش از 9 نهاد نظارتی در شناسایی و مجازات متخلفان همکاری تام دارد.

هیچ نظری برای مطلب مورد نظر ثبت نشده است.

ارسال دیدگاه


ثبت آگهی

Top