توزیع لاستیک با نرخ مصوب در تمام استان‌ها آغاز شد

توزیع لاستیک با نرخ مصوب در تمام استان‌ها آغاز شد

عضو کارگروه پیگیری مطالبات کامیون‌داران و مدیرکل دفتر حمل‌ونقل مسافر سازمان راهداری و حمل‌ونقل جاده‌ای از آغاز توزیع لاستیک با نرخ مصوب در تمام استان‌ها خبر داد.

 محسن حاجی‌اسماعیلی  توضیح داد: طبق هماهنگی که امروز با وزارت صنعت، معدن و تجارت داشتیم و به استان‌ها ابلاغ شد مقرر شد از امروز به بعد لیست موجودی و توزیع لاستیک در هر استان هر روز و به‌صورت روزانه از سوی سازمان صنعت، معدن و تجارت در اختیار ادارات کل راهداری و جاده‌ای در استان قرار گیرد.
وی گفت: در این صورت سازمان راهداری به‌صورت روزانه از میزان توزیع و موجودی هر استان و سهیمه‌ها باخبر می‌شود.

حاجی‌اسماعیلی توضیح داد: بنابراین بر اساس تصمیم‌گیری جدید، اداره صنعت و معدن هر استان باید لیست را در اختیار اداره‌کل استانی ما قرار دهد که نمایندگان ما موجودی استان خود را بدانند و طرح را مدیریت کنند.

وی در خصوص نرخ مصوب  لاستیک‌ها نیز گفت: نرخ‌ها همه قیمت‌های مصوب وزارت صنعت است که سازمان حمایت از مصرف‌کننده موظف است بر این نرخ نظارت کند تا لاستیک بیش‌تر از این نرخ به فروش نرسد.

این عضو کارگروه ویژه بررسی مطالبات رانندگان در خصوص پیشنهاد سازمان راهداری در خصوص توزیع لاستیک در پایانه‌های بار نیز گفت: اکنون نمایندگان وزارت صنعت، معدن و تجارت در پایانه‌های بار در بندرعباس، بندر امام و شیراز مستقر شدند و لاستیک‌های دولتی را در این پایانه‌ها توزیع می‌کنند و قرار است در چند شهر عمده هم مثل اراک، تبریز و تهران که از بُعد حمل‌ونقل  از اهمیت زیادی برخوردار است مستقر و توزیع شود.

وی ادامه داد: در مجموع ما این پیشنهاد را اعلام کردیم که آمادگی داریم در محل پایانه‌ها فضایی در اختیار  وزارت صنعت برای توزیع لاستیک با نرخ مصوب بگذاریم تا توزیع شود.

هیچ نظری برای مطلب مورد نظر ثبت نشده است.

ارسال دیدگاه


ثبت آگهی

Top