«گمرک» و وزارت «صنعت، معدن و تجارت» از جمله مقصران تخلفات خودرویی هستند

رئیس هیئت تحقیق و تفحص از ستاد مبارزه با قاچاق کالا و ارز:

«گمرک» و وزارت «صنعت، معدن و تجارت» از جمله مقصران تخلفات خودرویی هستند

رئیس هیئت تحقیق و تفحص از ستاد مبارزه با قاچاق کالا و ارز با اشاره به تخلفات خودرویی گفت: دستگاه‌هایی همچون «گمرک» و وزارت «صنعت، معدن و تجارت» از جمله مقصران در این موضوع هستند و باید به درستی در این رابطه شفاف‌سازی کنند.

احمد محمدی‌انارکی  با اشاره به تخلفات خودرویی گفت: واردات 6 هزار و 481 خودرو به کشور بیشتر شبیه به فساد است تا قاچاق چرا که قاچاق خودرو قاچاق پیچ و مهره نیست که کسی از ورود آن بی‌اطلاع باشد.

رئیس هیئت تحقیق و تفحص از ستاد مبارزه با قاچاق کالا و ارز مجلس شورای اسلامی تاکید کرد: اگر گفته می‌شود که این خودرو‌ها به صورت قاچاق وارد کشور شده جای تعجب دارد که خودرو‌ها چگونه شماره‌گذاری شده‌اند و پلاک خورده‌اند و بعد به فروش رسیده‌اند.

محمدی انارکی اظهار داشت: دستگاه‌هایی همچون «گمرک» و وزارت «صنعت، معدن و تجارت» از جمله مقصران در این موضوع هستند و باید به درستی در این رابطه شفاف‌سازی کنند.

عضو کمیسیون اقتصادی مجلس شورای اسلامی بیان داشت: همچنین این جای تعجب دارد که چگونه بعد از اینکه سایت ثبت سفارش خودرو بسته شده 6 هزار و 481 خودرو به کشور وارد می‌شود و حالا از این تعداد برخی هم پشت مرز‌ها می‌ماند.

هیچ نظری برای مطلب مورد نظر ثبت نشده است.

ارسال دیدگاه


ثبت آگهی

Top