بوش آلمان به فناوری خودروهای خودران وارد می‌شود

بوش آلمان به فناوری خودروهای خودران وارد می‌شود

شرکت بوش آلمان نیز به جمع غول های تکنولوژی جهان برای توسعه فناوری خودروهای خودران پرداخته است.

از آنجایی که این روزها فناوری خودروهای خودران از استقبال بی نظیری از سوی شهروندان و شرکت های فعال در صنعت خودروسازی برخوردار شده اند، حالا به نظر می رسد شرکت های بیشتری درصدد ورود به عرصه فناوری تولید و توسعه خودروهای خودران هستند و در این خصوص اعلام آمادگی کرده اند.

شرکت بوش (Bocsh) آلمان که در زمینه تولید لوازم خانگی و سیستم های اتوماتیک فعالیت های موفقیت آمیز و گسترده ای را در جهان دارد، حالا اعلام آمادگی کرده است تا بتواند در کنار سایر غول های تکنولوژی جهان همچون گوگل و اوبر در صنعت خودروهای خودران نیز فعال باشد.

البته بسیاری از تحلیلگران بر این باورند که بوش همواره بر روی پروژه های خودروهای خودران فعال بوده است اما این موضوع کمتر رسانه ای شده است اما حالا کریس وودز – رئیس نمایندگی منطقه ای بوش در استرالیا – اعلام کرده است که ایمنی خودروها نخستین اولویت و رویکرد پیش روی بوش برای توسعه فناوری خودروهای خودران محسوب می شود.

وی در این خصوص افزود: ما سالهای طولانی برای توسعه وتولید سیستم های ایمنی خودرو وقت صرف کرده ایم و هم اکنون در حال برنامه ریزی های دقیق و البته محرمانه برای توسعه این سیستم ها هستیم.

خودروی خودران بوش پیشتر به منظور آزمایش بر روی فناوری GPS در اطراف دریاچه آلبرت پارک در شهر ملبورن استرالیا استفاده و تست شده است و در همین پروژه نیز دولت استرالیا 2 میلیون دلار حمایت مالی دریافت کرده است.

هیچ نظری برای مطلب مورد نظر ثبت نشده است.

ارسال دیدگاه


ثبت آگهی

Top