اطلاعیه ۷ بندی گروه بهمن با هدف شفاف سازی پیش فروش مزدا ۳

اطلاعیه ۷ بندی گروه بهمن با هدف شفاف سازی پیش فروش مزدا ۳

روابط عمومی گروه بهمن با صدور اطلاعیه ای ۷ بندی نسبت به شفاف سازی پیش فروش مزدا ۳ در هفته گذشته اقدام کرد.

این اطلاعیه به شرح زیر است :

1.  فروش اینترنتی خودرو مزدا 3 از ساعت 9 صبح روز چهارشنبه مورخ 03/05/97 و با اطلاع رسانی مناسب در سایت های مربوطه، آغاز شد.
2.  فروش اینترنتی، از طریق سایت اینترنتی شرکت مشاورین گسترش الکترونیک ایما (مگا) انجام شده که این شرکت از طریق شرکت مگفا، وابسته به سازمان گسترش و نوسازی صنایع ایران است. لازم به ذکر است شرکت مگا سابقه طولانی در همکاری با خودروسازان بزرگ کشور در زمینه فروش اینترنتی دارد.
3.  با توجه به ابلاغیه های صادره از سازمان حمایت مصرف کنندگان، مبنی بر تعیین مهلت تحویل در فروش های نقدی خودرو تنها در بازه 30 روزه، این شرکت بر اساس برنامه مصوب فروش در مرداد ماه،نسبت به ثبت نام اقدام کرد.
4.  به جهت افزایش ضریب اطمینان از دسترسی مصرف کننده اصلی به خودرو، محدودیت ثبت نام حداکثر یک دستگاه به ازای هر کد ملی در شرایط فروش لحاظ شد، که امکان صلح نیز برای مشتری وجود ندارد.
5.  پیرو آمار ارسالی از جانب شرکت مگا ، مجموع متقاضیان خرید (غیر تکراری) در زمان فروش اینترنتی 212 هزار نفر بوده ، بر همین اساس احتمال خرید جهت هر متقاضی بسیار اندک بوده است.
6.  گفتنی است کل تولید خودروی مزدا 3 جدید از سال 89 تا کنون ، کمتر از26 هزار دستگاه بوده است بنابراین امکان پاسخ به چنین حجمی از تقاضا برای شرکت بهمن موتور وجود نداشته است.
7.  اطلاعات اخذ شده از شرکت مگا در خصوص نحوه فروش حاکی از این است که پس از بازخوانی اطلاعات Refresh) ) در آغاز ثبت نام جهت ایجاد شرایط یکسان برای تمامی مشتریان، همه افرادی که پیش از ساعت 9 وارد سامانه شده بودند از سایت خارج شدند . در مرحله نخست به تعداد خودروی قابل عرضه ، مشتری جهت طی کردن فرآیند ثبت نام به سایت هدایت می شود. با توجه به اینکه معمولاً بخشی از متقاضیان به دلیل مشکلاتی از قبیل ناقص بودن اطلاعات یا عدم پذیرش درگاه بانک از ارائه فرآیند باز می مانند ، در سایت اطلاع رسانی دوباره انجام و در صورت باقی ماندن ظرفیت ، دوباره شرایط فروش برای 15 دقیقه دیگر برقرار خواهد شد.

دیدگاه ها


  1. سلام ثبت نامی در کار نبود ،جز دروغ و دروغ ساعت 9 به مدت چند ثانیه سایت از دسترس خارج شد و Error503می داد دوباره مرحله دوم سر ساعت9/15به همین ترتیب و 9/30و9/45و...... چه بلایی داره سر مردم بیچاره که به جایی وصل نیستن می یاد!!!!

  1. دروع میگید .خود من ازنزدیک (داخل کافی نت)شاهد بودم که بااینترنت پرسرعت کافی نت اصلا وارد سایت نمیتونستند بشند و وارد نشده مینوشت این مرحله کامل شد ۱۵دیقه بعدتلاش کنید.همش سرکاری بود سایت اصلا باز نمیشد.

  1. سلام به هرکسی که خودرو بنام خودش ثبت شده داره ندن تا ثبت کم بشه

  1. سلام به هرکسی که خودرو بنام خودش ثبت شده داره ندن تا ثبت کم بشه

  1. متوجه اين ٧ بند نشدم يعني منظورتون اين هست كه اونايي كه در قسمت درگاه گيركردن دوباره ثبت نام ميشوند؟؟

  1. سلام بند ٧ براي اشخاصي هست كه مرحله ثبت نامش رو ناقص انجام دادن و با رفرش سايت و قفل شدن صفحه از ادامه ثبت نام باز موندن و در صورتي كه ظرفيت تكميلي بعد از بازنگري انجام شده اجازه به ثبت نام بدهد سايت بهمن اجازه ثبت نام مجدد در زمان مقرر رو خواهد داد

  1. دوستان ما سايت مجزا هستيم نه ما با گروه بهمن تا الان همكاري داشتيم نه ميشناسيم ما اخبار فروش همه خودروساز ها رو به درخواست شما پوشش ميديم قبل از زمان فروش بخشنامه مزدا هم در سايت هم در كانال اطلاع رساني شد خيلي از دوستان به نخوه ثبت نام اعتراض داشتن ما صداي اعتراضشون رو بازتاب كرديم با چند تا پست امروز صبح وزير صنعت دستور پيگيري نحوه ثبت نام رو دادن ما هم پوشش داديم خبرشو امروز عصر هم گروه بهمن اطلاعيه زد اين اطلاعيه رو هم باز ما زديم براي اطلاع رساني شما در نحوه ثبت نام مشكلات زيادي بوده و متاسفانه اكثر خودروساز هاي ما اين ضعف رو دارن در مورد مزدا بيشترين شبهه سر زمان ثبت هست كه سازمان حماست از حقوق مصرف كنندگان با دستور وزير بايد جواب بدن جواب يا خبري بشه ٤چرخ مثل هميشه شما دوستان رو در اطااع ميزاره تمام سعي ٤چرخ تا به امروز حمايت از مردم بوده چون ٤چرخ ١ سايت كاملا شخصي و با حمايت خود مردم هست

ارسال دیدگاه


ثبت آگهی

Top