آخرین جزئیات فوت ۵ نفر از کارگران افغانستانی درحادثه رانندگی

آخرین جزئیات فوت ۵ نفر از کارگران افغانستانی درحادثه رانندگی

مدیرر وابط عمومی شهرداری منطقه یک در خصوص آخرین جزئیات فوت ۵ نفر از کارگران افغانی فعال در فضای سبز منطقه یک توضیحاتی را ارائه کرد.

 

صالحی در  با اشاره به اعزام اجساد کارگران افغانی به کشورشان، اظهار کرد:  طبق هماهنگی‌های صورت گرفته شده جسد 5 کارگر افغانی که در روز گذشته در یک حادثه رانندگی فوت کردند به کشور افغانستان اعزام خواهد شد.

وی تصریح کرد: در حال حاضر هماهنگی‌های لازم از طریق شهرداری منطقه یک با یکی از شرکت‌های هواپیمایی درحال انجام است و پیش بینی می‌شود طی چند روز آینده این اتفاق بیفتد.

مدیرروابط عمومی شهرداری منطقه یک با اشاره به حادثه روز گذشته بیان کرد: روز گذشته 7 کارگر افغانی که در حوزه فضای سبز فعالیت داشتند برای تغییر شیفت در بخشی از فضای سبز در حال استراحت بودند که متأسفانه توسط یک راننده مست زیرگرفته شده و در نهایت 5 نفر از آنها فوت کرده و دو نفر بعدی نیز به بیمارستان اعزام می‌شوند.

وی گفت: یک نفر از آنها روز گذشته ترخیص و نفر بعدی نیز هم اکنون شرایط مناسبی دارد و پیش‌بینی می‌شود طی روزهای آینده ترخیص شود.

صالحی با بیان اینکه افراد به کارگرفته شده توسط پیمانکار فضای سبز منطقه یک بوده‌اند، گفت: تمامی افراد برای کشور افغانستان بودند و مجوز فعالیت و اقامت در ایران داشتند.

وی ادامه داد: طی روزهای آینده نیز شهرداری منطقه بنا دارد دیداری را با خانواده‌های متوفی داشته باشند.

 

هیچ نظری برای مطلب مورد نظر ثبت نشده است.

ارسال دیدگاه


ثبت آگهی

Top