۹۲ درصد از خودروهای پیش فروشی مزدا ۳ در ۱۵ دقیقه به فروش رفت

مدیرعامل بهمن موتور اعلام کرد:

۹۲ درصد از خودروهای پیش فروشی مزدا ۳ در ۱۵ دقیقه به فروش رفت

مدیرعامل بهمن موتور گفت: ۹۲ درصد از فروش مزدا ۳ در ۱۵ دقیقه نخست ثبت نام انجام شد.

حمیدرضا داوودزاده در نشست خبری خود با خبرنگاران با بیان این مطلب با تاکید بر شفافیت در روند ثبت نام مزدا 3 گفت: دو روز قبل از انجام ثبت نام اطلاع رسانی برای فروش 270 دستگاه مزدا 3 انجام شد.

وی با بیان اینکه 212هزار درخواست ثبت نام برای این خودرو وجود داشته است، تصریح کرد: به طور قطع همه این تعداد مصرف کننده و یا واسطه نیستند و تشخیص و تفکیک این تعداد از یکدیگر امکانپذیر نیست و با این تعداد درخواست تنها 12 صدم درصد امکان ثبت نام برای هرشخص وجود داشت. در حالیکه اگر مزدا ژاپن از این تعداد درخواست در ایران آگاه بود،اقدام به سرمایه گذاری بیشتر در ایران می کرد چرا که این میزان درخواست برای بازار آسیایی این شرکت کافی بود.

داوودزاده از بازدید بیش از 5 میلیون نفر از سایت پیش از آغاز ثبت نام خبر داد و افزود: بر اساس اطلاعات موجود، 65 هزار نفر اقدام به ثبت نام کردند به طوری که در ساعت 9:4 ، 46 هزار و 675 یوزر آنلاین و در ساعت 9:33 این میزان به 52هزار و 385 یوزر آنلاین افزایش یافت.

پیش فروش مزدا 3 دستوری نبود

به گفته داوودزاده، از 5 میلیون درخواست 26 هزار درخواست با خطا مواجه شده است.
وی با اشاره به ورود سازمانها و نهادهای نظارتی به فروش این خودرو اظهار کرد: اطلاعات فروش که از سوی شرکت مگا در اختیار این شرکت قرار گرفته به سازمان ها و واحدهای نظارتی ارایه شده است.
مدیرعامل بهمن موتور ادامه داد: برای انجام پیش فروش مزدا 3 هیچ دستور و سفارشی وجود نداشته است.
وی بیان این که در سال گذشته 6 هزار دستگاه خودرو مزدا 3، تولید و به فروش رسید، تصریح کرد: با روند موجود و مشکلات پیش آمده تولید مزدا 3 امسال به کمتر از 4 هزار دستگاه‌خواهد رسید.
داوودزاده در ادامه با اشاره به مشکلات پیش آمده در مسیر تولید به دلیل تحریم ها اظهار کرد: برنامه تولید امسال 50 هزار دستگاه پیش بینی شده که به نظر می رسد این عدد محقق نشود این در حالی است که مزدا اعلام کرده بعد از شروع تحریم ها با ایران همکاری نخواهد کرد.

ادامه حیات شرکت با فروش نقدی


داوودزاده کل تولید مزدا در سال گذشته را 28 هزار دستگاه اعلام و تصریح کرد: با این شرایط چگونه میتوان در این پیش فروش پاسخگوی این حجم عظیم متقاضیان بود.
مدیرعامل بهمن موتور در ادامه با تاکید بر این که برای ادامه حیات شرکت نیاز به نقدینگی داریم و این مهم تنها از طریق شرایط فروش نقدی به وجود خواهد آمد، اظهار کرد: سال گذشته 1100 نیرو در شرکت بهمن موتور در حال فعالیت بودند که در سال جاری با اضافه شدن 800 نفر، میزان افراد مشغول به کار در این شرکت به  1900 نفر رسیده است این در حالیست که خدمات دهی این شرکت نیز پس از خصوصی سازی به مراتب ارتقا یافته است.
وی در پایان گفت : ما همواره شفاف بوده ایم و تمام توان خودرا به کار خواهیم گرفت تا به فعالیت خود ادامه دهیم و هیچ مشکلی مارا متوقف نخواهد کرد.

تلگرام 4چرخ برای درج آگهی خودرو، اطلاع از جدیدترین قیمت ها ، شرایط فروش و اخبار بازار خودروی ایران به بزرگترین کانال خودرویی تلگرام 4چرخ بپبوندید

 جهت دریافت آخرین اخبار از طریق صفحه اینستاگرام 4چرخ را دنبال کنید

هیچ نظری برای مطلب مورد نظر ثبت نشده است.

ارسال دیدگاه


ثبت آگهی

Top