ثبت نام بیمه تکمیلی خانواده تاکسیرانان آغاز شد

مدیرعامل سازمان تاکسیرانی:

ثبت نام بیمه تکمیلی خانواده تاکسیرانان آغاز شد

مدیرعامل سازمان تاکسیرانی از آغاز ثبت نام طرح بیمه درمان تکمیلی خانواده تاکسیرانان خبر داد.

علیرضا قنادان مدیرعامل سازمان تاکسیرانی شهر تهران از آغاز ثبت نام بیمه تکمیلی خانواده(افراد تحت تکفل) تاکسیرانان خبر داد و گفت: سازمان در راستای ارتقای سطح سلامت و رفاه خانواده تاکسیرانان اقدام به ثبت نام خانواده تاکسیرانان برای پوشش بیمه تکمیلی درمان می نماید.
مدیرعامل سازمان تاکسیرانی تاکید کرد: تنها تاکسیرانانی مجاز به ثبت نام بیمه تکمیلی خانواده(افراد تحت تکفل) هستند که ثبت نام بیمه تکمیلی خود را در اردیبهشت ماه تکمیل کرده اند.

وی در خصوص نحوه ثبت نام گفت: تاکسیرانان می توانند از طریق مراجعه به سایت سازمان تاکسیرانی و یا مراجعه حضوری به دفاتر هماهنگی امور اداری تاکسیرانان نسبت به ثبت نام افراد تحت تکفل خود اقدام نمایند.

قنادان تصریح کرد: سقف تعهدات بیمه برای هریک از اعضای خانواده تاکسیران نسبت به سال های گذشته افزایش چشمگیری داشته است و از رانندگان مشمول طرح خواست در اسرع وقت برای ثبت نام به سایت سازمان مراجعه نمایند.

بنابر این گزارش، مهلت ثبت نام تا 31 مردادماه 97 بوده و تاکسیرانانی که صرفا در مرحله اول فراخوان در اردیبهشت ماه سال جاری ثبت نام خود را انجام داده اند، می توانند بر اساس ضوابط قید شده، در این طرح شرکت کنند.

همچنین تاکسیرانان می توانند در صورت نیاز به راهنمایی بیشتر در ساعات اداری با شماره تلفن 48048 داخلی 213-216 اداره رفاه تاکسیرانان تماس حاصل نمایند.

تلگرام 4چرخ برای درج آگهی خودرو، اطلاع از جدیدترین قیمت ها ، شرایط فروش و اخبار بازار خودروی ایران به بزرگترین کانال خودرویی تلگرام 4چرخ بپبوندید

 جهت دریافت آخرین اخبار از طریق اینستاگرام صفجه 4چرخ را دنبال کنید

هیچ نظری برای مطلب مورد نظر ثبت نشده است.

ارسال دیدگاه


ثبت آگهی

Top