ثبت نام ۲۷۴ هزار نفردرطرح های فروش و پیش فروش محصولات ایران خودرو از ابتدای سال جاری تاکنون

از ابتدای سال جاری تاکنون صورت گرفته است:‌

ثبت نام ۲۷۴ هزار نفردرطرح های فروش و پیش فروش محصولات ایران خودرو

گروه صنعتی ایران خودرو از ابتدای سال جاری تاکنون با اجرای ۲۴ بخشنامه فروش فوری، اقساطی، قطعی و پیش فروش محصولات، زمینه ثبت نام و واگذاری ۲۷۴ هزار دستگاه خودرو برای مشتریان فراهم آورده است.

مصطفی خان کرمی معاون بازاریابی و فروش ایران خودرو با بیان این مطلب گفت: با توجه به شرایط خاص حاکم بر اقتصاد کشور و به تبع آن صنعت خودرو، شرکت ایران خودرو در راستای تنظیم شرایط بازار و تامین نیاز مشتریان حقیقی از تمامی  توان خود درطرح های فروش و پیش فروش استفاده کرده و از ابتدای سال جاری تاکنون حدود 274 هزار نفر ثبت نام کرده اند.

وی افزود: با توجه به اینکه فروش خودرو یک روند پیوسته است، در سال 96 نیز جهت پاسخگویی به نیاز مشتریان حدود 350 هزار ثبت نام با موعد تحویل سال 97 انجام داده است.

خان کرمی  تاکید کرد: شرکت ایران خودرو در راستای پیشگیری از واسطه گری و حصول اطمینان از تامین نیاز مشتری نهایی نسبت به اعمال محدودیت های از جمله عرضه فقط از طریق وب سایت، محدود نمودن ثبت نام خودرو به ازای هرکد ملی یک خودرو، اعمال محدودیت عدم خرید خودرو در ماه های گذشته اقدام کرده است.

معاون بازار یابی و فروش ایران خودرو یاد آور شد: عرضه خودرو از سوی شرکت ایران خودرو صرفا از طریق وب سایت فروش اینترنتی و با شانس مساوی جهت همه هموطنان صورت گرفته است در این راستا تمامی فروش ها به صورت عمده و یا قراردادهای فروش مستقیم به نمایندگی های مجاز متوقف شده و فروش خودرو صرفا به مشتری نهایی با در نظر گرفتن محدودیت های مختلف انجام شده است .

وی تصریح کرد: با وجود اینکه اعمال این محدودیت  (ثبت نام  به ازای هرکد ملی) موجب سخت تر شدن ثبت نام و کندی فرآیند آن در وب سایت فروش اینترنتی ایران خودرو می شود اما اعمال این محدودیت منجر به جلوگیری از خرید بیش از یک دستگاه خودرو توسط هر مشتری شده و از سودجویی افراد سوداگر جلوگیری به عمل آورده است .

خان کرمی تصریح کرد: در برخی از موارد ثبت نام محدودیت تعداد ثبت نام در بازه زمانی مشخص نیز اعمال شد به نحوی که مشتریانی که طی مدت زمان شش ماهه قبل از تاریخ ثبت نام نسبت به ثبت نام حتی یک دستگاه خودرو در شرکت ایران خودرو اقدام نموده بودند،  امکان ثبت نام مجدد ازآنها سلب شد.

معاون بازاریابی و فروش ایران خودرو از ایجاد شرایط با ثبات تولید در آینده نزدیک خبر داد و اظهارداشت: با رسیدن تولید به شرایط ثابت و یکنواخت، تحویل خودرو به مشتریان نیز با سرعت بالاتری انجام و همچنین میزان تاخیر درتعهدات مشتری به شدت کاهش خواهد یافت. در راستای رسیدن خودرو به دست مصرف کننده نهایی با بهترین و ساده ترین شرایط ممکن به عنوان مثال شرکت ایران خودرو در خصوص هایما اس7 که در شهر بینالود در استان خراسان رضوی تولید می شود و جزو خودروهای بسیار پرطرفدار نیز است، با وجود اینکه امکان فروش نقدی به راحتی میسر بوده، جهت حذف واسطه گری ها نسبت به فروش اقساطی (به دلیل رهنی بودن سند خودروهای اقساطی) این محصول اقدام کرده است.

وی تاکید کرد: با توجه به نوسانات نرخ ارز و شرایط حاکم بر فضای سیاسی و اقتصادی (تهدیدهای تحریمی صنعت خودرو) متاسفانه برخی از قطعه سازان امکان تولید و تامین به موقع قطعات را ندارند و برخی از خودروهای تولیدی این شرکت به همین دلیل تجاری سازی نشده و به جهت کسری دار بودن، قابلیت واگذاری به مشتریان محترم شرکت را ندارندکه با تمهیدات به عمل آمده تعداد خودرو های ناقص درحال کاهش است و درهفته های آینده به حداقل یا صفرخواهد رسید.

خان کرمی  افزود : با برگشت تولید به شرایط عادی برنامه های فروش جدیدی را برای محصولات ایران خودرو اعلام خواهیم کرد.

تلگرام 4چرخ برای درج آگهی خودرو، اطلاع از جدیدترین قیمت ها ، شرایط فروش و اخبار بازار خودروی ایران به بزرگترین کانال خودرویی تلگرام 4چرخ بپبوندید

 جهت دریافت آخرین اخبار از طریق اینستاگرام صفجه 4چرخ را دنبال کنید

هیچ نظری برای مطلب مورد نظر ثبت نشده است.

ارسال دیدگاه


ثبت آگهی

Top