ازفرداد آغاز می شود: پیش فروش ویژه محصولات ایران خودرودر طرح عید تا عید

ازفرداد آغاز می شود :

پیش فروش ویژه محصولات ایران خودرودر طرح عید تا عید

شرکت ایران خودرو درراستای تنظیم بازار و همزمان با نزدیک شدن به اعیاد سعیدقربان و غدیر، پیش فروش ویژه محصولات خو درا از روز دوشنبه ۲۹ مردادماه آغاز می کند .

 مصطفی خان کرمی معاون بازاریابی وفرش ایران خودرو با بیان این مطلب گفت : شرکت ایران خودرو درراستای تنظیم بازار و قیمت ها تلاش کرده است تا با ارائه برنامه های فروش جذاب، آشفتگی های ایجاد شده در بازار را مدیریت نماید. بر همین مبنا شرایط فروش شرکت ایران خودرو همواره بر روی وب سایت فروش این شرکت فعال است .

وی افزود : شرایط پیش فروش مذکور که با هدف مشارکت در تولید طرح ریزی شده است طی دو بخشنامه جداگانه جهت خودروهای ثبت نامی با موعدتحویل های سال 97 و سال 98 با سود مشارکت جذاب در نظر گرفته شده است.

خان کرمی  خاطر نشان ساخت : در راستای مدیریت تقاضای موجود در بازار جهت خودروهای پر طرفدار هایما و اچ30 کراس طی مذاکره با شرکت های هایما و دانگ فنگ میزان محدودی ظرفیت جهت سال 97 ایجاد شده است و در خصوص سایر خودروها نیز با استفاده از حداکثر ظرفیت توان تامین قطعه سازان، ظرفیتی به صورت بسیار محدود در سال 97 ایجاد شده است که در این بخشنامه ها اقدام می شود.

معاون بازاریابی و فروش ایران خودرو یادآور شد: فروش ویژه محصولات ایران خودرو در قالب طرح های پیش فروش مشارکت در تولید از ساعت 11 صبح روز دوشنبه 29 مرداد آغاز و تا زمان تکمیل ظرفیت ادامه خواهد داشت.

وی تاکیدکرد : متقاضیان می توانند با مراجعه به سایت فروش اینترنتی محصولات شرکت ایران خودرو به نشانی esale.ikco.ir و یا نمایندگی های مجاز سراسر کشور نسبت به ثبت نام اقدام کنند.

کاهش قابل توجه پیش پرداخت محصولات ایران خودرو در شرایط فروش ویژه عید تا عید

شرایط جدید پیش فروش ویژه عید تا عید محصولات ایران خودرو اعلام شد.

 در این طرح خانواده پژو از جمله پارس، 206،207 و 405 به فروش می رسد.
همچنین رانا، سمند، دنا و دانگ فنگ از دیگر محصولات ارایه شده در طرح فروش ویژه عید تا عید خواهند بود.
سود مشارکت پیش بینی شده در این طرح 15 درصد و سود انصراف 13 درصد خواهد بود.
براساس این گزارش، موعد تحویل این خودروها دی، بهمن و اسفند 97 پیش بینی شده است.
کمترین میزان پیش پرداخت طرح عید تا عید، 16 میلیون و 500 هزار تومان برای پژو 405 و بیشترین پیش پرداخت با 52 میلیون  و 200 هزار تومان برای خرید خودرو هایما خواهد بود.
بر اساس این گزارش پیش پرداخت برای خودرو پژو 206، 18 میلیون 150 هزار تومان، برای خودرو رانا 19 میلیون و 800 هزار تومان، برای خودرو سمند ال ایکس سال بنزینی 16 میلیون و 800 هزار تومان، برای خودرو دنا 23 میلیون و 500 هزار تومان و برای خودرو دانگ فنگ اچ سی کراس 25 میلیون تومان تعیین شده است.

 

هیچ نظری برای مطلب مورد نظر ثبت نشده است.

ارسال دیدگاه


ثبت آگهی

Top