قیمت قطعی هاوال H۲ اعلام شد


قیمت قطعی هاوال H۲ اعلام شد

بهمن موتور قیمت قطعی هاوال H۲ با موعد تحویل مرداد ماه را ۱۱۱ میلیون تومان اعلام کرد.

بر اساس جدیدترین ابلاغیه بهمن موتور، قیمت هاوال H2 که در ابتدا 104 میلیون تومان برآورد شده بود، برای تحویل مرداد ماه 111 میلیون تومان اعلام شده است.
بر اساس این گزارش دور نخست ثبت نام این خودرو در اردیبهشت ماه با قیمت قطعی 95 میلیون و 890 هزار تومان با پیش پرداخت 50 میلیون تومانی با موعد تحویل تیرماه پیش بینی و اعلام شد باقی مبلغ پس از ارسال دعوت نامه دریافت خواهد شد.
دور دوم ثبت نام هاوال H2 در خرداد ماه امسال با پیش پرداخت 52 میلیون و 300 هزار تومان با موعد تحویل مهر و آبان امسال بود. بر اساس اعلام شرکت بهمن موتور، قیمت این خودرو بر اساس قیمت روز کارخانه بوده و باقی مبلغ در زمان صدور دعوت نامه اخذ خواهد شد. از آن جا که بر اساس قانون حمایت از حقوق مصرف کنندگان، خودروسازان موظف به دریافت 50 درصد قیمت خودرو در زمان ثبت نام بودند، این گونه برآورد شد که قیمت نهایی این خودرو 104 میلیون تومان خواهد بود. حال در تازه ترین اقدام بهمن موتور با صدور ابلاغیه ای ، قیمت این خودرو را 111 میلیون تومان برای خودروهای با موعد تحویل مردادماه اعلام کرده است. حال باید منتظر ماند و دید که خودروهای تحویلی مهر و آبان نیز مشمول افزایش قیمت خواهد شد یا خیر.

تلگرام 4چرخ برای درج آگهی خودرو، اطلاع از جدیدترین قیمت ها ، شرایط فروش و اخبار بازار خودروی ایران به بزرگترین کانال خودرویی تلگرام 4چرخ بپبوندید

 جهت دریافت آخرین اخبار از طریق اینستاگرام صفجه 4چرخ را دنبال کنید

 

هیچ نظری برای مطلب مورد نظر ثبت نشده است.

ارسال دیدگاه


ثبت آگهی

Top