اختلاف قیمت بازار و کارخانه محصولات چینی

اختلاف قیمت بازار و کارخانه محصولات چینی؛

فصل جدید چینی ها آغاز شده است

خودروهای چینی این روزها با افزایش قیمت نسبت به کارخانه روبرو شده اند ، برخی از خودروهای چینی گویا این روزها باب دل مشتریان ایرانی بوده و با اختلاف قیمت در بازار جای خالی خودروهای وارداتی را پر میکنند.

مشتریان خودروهای کره ایی و سایر وارداتی ها این روزها با مقایسه قیمت ها برخی از چینی های تولید داخل را اقتصادی تر میدانند چراکه هم به لحاظ زیبایی و آپشن و هم تداوم حضور و بالطبع آن بحث خدمات پس از فروش ، میتوانند مطلوب واقع می شوند.

گرچه هم اکنون از یک سو زمزمه افزایش قیمت خودروهای چینی ، تولید کشور با توجه به اختصاص ارز آزاد که قیمت آنها را سرسام آور میکند و از سوی دیگر بسته بودن سایت فروش مدلهای پر طرفدار خود زمینه ساز این حس است که جهش بزرگ قیمت در راه است و در اینجا به برخی نمونه های چینی های پر طرفدار بازار میتوان اشاره کرد، به طور مثال یکی از لوکس ترین شاسی بلند چینی بازار که از همان ابتدا برای رقابت با شاسی بلندهای وارداتی عرضه گردید ، یعنی تیگو7  در بازار با اختلافی بیش از 50 میلیون تومان نسبت به قیمت کارخانه به فروش می رود که این امر برای سایر محصولات چری چون تیگو5 و برخی چینی های دیگر چون جک و هایمای نیز صادق است.

تلگرام 4چرخ برای درج آگهی خودرو، اطلاع از جدیدترین قیمت ها ، شرایط فروش و اخبار بازار خودروی ایران به بزرگترین کانال خودرویی تلگرام 4چرخ بپبوندید

 جهت دریافت آخرین اخبار از طریق اینستاگرام صفجه 4چرخ را دنبال کنید

هیچ نظری برای مطلب مورد نظر ثبت نشده است.

ارسال دیدگاه


ثبت آگهی

Top