انبار بیش از ۸ هزار خودرو سمند در آذربایجان شرقی پلمب شد

انبار بیش از ۸ هزار خودرو سمند در آذربایجان شرقی پلمب شد

انبار ایران خودروی تبریز واقع در شهرستان آذرشهر کشف و پلمب شد.

اکبر امراهی، دادستان عمومی و انقلاب شهرستان آذرشهر در گفت‌وگو با خبرنگار تسنیم در آذرشهر با بیان اینکه انبار احتکار  ایران خودرو تبریز با  8845 دستگاه خودرو سمند پلمب شد اظهار داشت: به لحاظ حساسیت  شرایط کشور، دادستانی آذرشهر بر حسب وظیفه و با ورود به این موضوع  و  بررسی از محرز بودن احتکار، دستور پلمپ انبار ایران خودرو تبریز صادر شد.

وی با بیان اینکه دستگاه قضایی به شدت با محتکران برخورد می‌کند گفت: بر اساس دستور رییس قوه قضاییه دستگاه قضایی در مقابل کسانی که ارزاق و لوازم مورد نیاز مردم را احتکار کرده و دشمن را در جنگ اقتصادی همراه می‌کنند هیچ اغماضی نمی کند.

 دادستان آذرشهر با بیان اینکه احتکار محصولات عامل گرانی‌های اخیر در کشور است، افزود: احتکار محصولات عامل اصلی گرانی و تشدید نابسامانی‌های اقتصادی جامعه هست و دستگاه قضایی با قاطعیت با عاملین احتکار برخورد می‌کند.

این مقام قضایی بر ضرورت ارتقای فرهنگ عمومی در خصوص عدم احتکار محصولات خاطر نشان کرد: بر اساس دستور رییس محترم قوه قضاییه با متحکران که دشمن را در جنگ اقتصادی همراهی می‌کنند، بدون اغماض بر خورد می‌ کند.

وی با بیان اینکه از منظر قانون احتکار مایحتاج مردم تخلف جدی تلقی می‌شود ابراز داشت: در جنگ  اقتصادی دشمن بر علیه نظام اسلامی احتکار محصولات موجب گرانی  و جنگ روانی داخلی می‌شود.

اکبر امراهی افزود: با پلمپ انبار احتکار ایران خودرو پرونده قضایی تشکیل شده و این پرونده بصورت خارج از نوبت و در اسرع وقت رسیدگی می کند.

تلگرام 4چرخ برای درج آگهی خودرو، اطلاع از جدیدترین قیمت ها ، شرایط فروش و اخبار بازار خودروی ایران به بزرگترین کانال خودرویی تلگرام 4چرخ بپبوندید

 جهت دریافت آخرین اخبار از طریق اینستاگرام صفجه 4چرخ را دنبال کنید

هیچ نظری برای مطلب مورد نظر ثبت نشده است.

ارسال دیدگاه


ثبت آگهی

Top