آخرین وضعیت ترافیکی جاده های کشور/ترافیک پرحجم در جاده‌های منتهی به شمال

آخرین وضعیت ترافیکی جاده های کشور

ترافیک پرحجم امروز در جاده‌های منتهی به شمال

رییس مرکز فرماندهی و کنترل ترافیک پلیس راهور ناجا آخرین وضعیت جوی و ترافیکی جاده های کشور را تشریح کرد

سرهنگ نادر رحمانی درباره آخرین وضعیت ترافیکی جاده های کشور گفت: درحال حاضر برابر گزارش های دریافتی از مراکز کنترل ترافیک پلیس راهور در سراسر کشور، گفت: درحال حاضر ترافیک در مسیر جنوب به شمال محور کرج - چالوس از ابتدای این محور تا کیلومتر 5، نیمه سنگین و در طول محور در هر دو لاین پر حجم گزارش شده است.

وی با بیان اینکه در شرق استان تهران و در مسیر جنوب به شمال محدوده دو راهی رودهن نیز ترافیک نیمه سنگین است، گفت: ترافیک در مسیر جنوب به شمال محور هراز در محدوده های امامزاده هاشم، آب اسک تا گزنک و چلاو نمیه سنگین و طول محور پر حجم است.

رییس مرکز فرماندهی و کنترل ترافیک پلیس راهور ناجا ادامه داد: در مسیر جنوب به شمال محور قزوین - رشت در محدوده لوشان، منجیل و رودبار ترافیک نیمه سنگین است و در سایر محورهای مواصلاتی کشور جو آرام و ترافیکی روان است.

رحمانی با بیان اینکه وضعیت جوی جاده های کشور مساعد است، گفت: رانندگان و مسافران برای اطلاع از آخرین وضعیت جوی و ترافیکی و نیز امدادرسانی به حوادث احتمالی با شماره تلفن 88255555 تماس بگیرند.

تلگرام 4چرخ برای درج آگهی خودرو، اطلاع از جدیدترین قیمت ها ، شرایط فروش و اخبار بازار خودروی ایران به بزرگترین کانال خودرویی تلگرام 4چرخ بپبوندید

 جهت دریافت آخرین اخبار از طریق اینستاگرام صفجه 4چرخ را دنبال کنید

هیچ نظری برای مطلب مورد نظر ثبت نشده است.

ارسال دیدگاه


ثبت آگهی

Top