توزیع گسترده رانت در پیش فروش بزرگ خودرو

توزیع گسترده رانت در پیش فروش بزرگ خودرو؛

با یک کد ملی از هر دو شرکت خودرو بخرید!!!

در حالی که تمام توان برنامه ریزی وزارت صنعت، معدن و تجارت بر عرضه خودرو به مصرف کنندگان واقعی معطوف شده، اما عدم اشراف فنی این وزارتخانه باعث شده در بحران کنونی تولید و عرضه خودرو، هر فرد ایرانی بالای ۱۸ سال امکان خرید خودرو از هر دو شرکت خودروسازی سایپا و ایران خودرو را در پیش فروش پیش رو داشته باشد.

برنامه ریزی و سازماندهی بسیار سنگینی به دستور وزیر صمت اتفاق افتاد تا التهاب بازار با دو پیش فروش بزرگ پیش رو از بین برود اما یکپارچه نبودن ساختار فروش اینترنتی خودرو در ایران در استفاده از دو نسخه متفاوت عرضه  خودرو باعث شده است این همه تلاش منجر به به توزیع رانت دوباره شود. چرا که هر خریداری که شانس خرید خودرو از گروه خودروسازی سایپا در روز چهارشنبه را داشته باشد، هفته آینده نیز از این شانس برخوردار خواهد بود تا از پیش فروش ایران خودرو با همان کد ملی بهره ببرد.
در دنیای فناوری امروز پاسخگویی به این سوالات بسیار راحت تر از برگزاری ده ها جلسه رسیدگی به بحران تقاضا در صنعت خودرو است.
تا زمان هست جناب وزیر دستور بفرمایند این رانت که به سادگی قابل حل است از بین برود.

تلگرام 4چرخ برای درج آگهی خودرو، اطلاع از جدیدترین قیمت ها ، شرایط فروش و اخبار بازار خودروی ایران به بزرگترین کانال خودرویی تلگرام 4چرخ بپبوندید

 جهت دریافت آخرین اخبار از طریق اینستاگرام صفجه 4چرخ را دنبال کنید

 

هیچ نظری برای مطلب مورد نظر ثبت نشده است.

ارسال دیدگاه


ثبت آگهی

Top