در راستای حذف بیشتر دلالان؛ کد ملی خریداران پیش فروش سایپا تحویل ایران خودرو شود

در راستای حذف بیشتر دلالان؛

کد ملی خریداران پیش فروش سایپا تحویل ایران خودرو شود

بدون حذف دلالان از پیش فروش سایپا و ایران خودرو وزارت صنعت به هدف خود مبنی بر کنترل بازار نخواهد رسید .

بعد از انتشار خبر امکان ثبت نام خریداران در هر 2 پیش فروش سایپا و ایران خودرو و بالا رفتن شانس دلالان برای استفاده از امکان خرید از هر دو شرکت، مخاطبان این پایگاه خبری پیشنهاد دادند با دستور وزیر صنعت  کد ملی خریداران پیش فروش سایپا در اختیار ایران خودرو قرار بگیرد تا شانس خرید خودرو از سوی خریداران  واقعی افزایش پیدا کند .
پیگیری های خبرنگاران ما نشان داد با وجود استفاده سایپا و ایران خودرو از دو پلتفرم مختلف فروش اینترنتی امکان ورود اطلاعات کد ملی خریداران سایپا در شبکه فروش ایران خودرو وجود دارد .
از آنجا که کد ملی خریداران از اطلاعات مهم شرکت ها است تنها دستور شخص وزیر می تواند دست دلالان  را از عرضه پیش رو کوتاه کند تا خریداران واقعی بیشتری بتوانند در این بازار  صاحب خودرو شوند .
بر این اساس به طور حتم اعلام رسمی این روند  از سوی هر یک از این 2 شرکت و یا وزارتخانه تا ساعات باقیمانده به پیش فروش شرکت سایپا در ساعت 10 صبح فردا، باعث تسهیل در خرید خریداران واقعی و تصمیم گیری آن ها خواهد شد.

تلگرام 4چرخ برای درج آگهی خودرو، اطلاع از جدیدترین قیمت ها ، شرایط فروش و اخبار بازار خودروی ایران به بزرگترین کانال خودرویی تلگرام 4چرخ بپبوندید

 جهت دریافت آخرین اخبار از طریق اینستاگرام صفجه 4چرخ را دنبال کنید

هیچ نظری برای مطلب مورد نظر ثبت نشده است.

ارسال دیدگاه


ثبت آگهی

Top