خودروها برپایه قیمتهای مصوب شورای رقابت فروخته می شود

مدیرعامل سایپا:

خودروها برپایه قیمتهای مصوب شورای رقابت فروخته می شود

مدیرعامل گروه خودروسازی سایپا گفت: محصولات این گروه همچنان بر اساس قیمت مصوب اعلام شده از سوی شورای رقابت فروخته می شود و افزایش قیمتی تاکنون نداشته و ابلاغیه جدیدی هم صادر نشده است.

«محسن جهرودی» برای بررسی مشکلات و مسایل شبکه نمایندگی ها و همچنین دریافت نظرات مشتریان درباره طرح پیش فروش گروه سایپا به صورت سرزده از چند نمایندگی این گروه بازدید کرد و از مردم بدلیل مشکلاتی که در این طرح پیش فروش بدلیل ازدحام بوجود آمده، عذرخواهی کرد.
به گزارش ایرنا، رئیس شورای رقابت 22 خردادماه امسال از موافقت این شورا با افزایش قیمت خودروهای کمتر از 450 میلیون ریالی (45 میلیون تومانی) خبر داد و گفت که حداکثر متوسط افزایش نرخ برای محصولات ایران خودرو، سایپا و مدیران خودرو به ترتیب 7.18 درصد، 7.01 درصد و 5.62 درصد مورد تایید مرکز ملی رقابت قرار گرفت.
جهرودی اظهار داشت: آنچه در توان این گروه بود، برای عرضه محصولات به مردم در این طرح آماده و ارائه شد و تلاش می شود تا در طرح های فروش بعدی شرایط را بهتر از قبل فراهم کنیم.
وی افزود: هرگاه که احساس شود بازار ملتهب و با سفته بازی قیمت های غیرمعقول برای محصولات ایجاد شده، این قابلیت در گروه وجود دارد که با ارایه طرح های فروش و عرضه محصولات، فضای غیر کارشناسی قیمتی در بازار شکسته و التهاب ایجاد شده برطرف شود.
جهرودی اضافه کرد: این طرح در کاهش قیمت محصولات در بازار بسیار تاثیرگذار بوده و استقبال بسیار خوبی از طرح پیش فروش سایپا انجام شد.
به گفته وی، آغاز پیش فروش بیش از یک میلیون و 400 هزار نفر متقاضی خرید خودرو به سایت مراجعه کردند که حضور این تعداد متقاضی می تواند برای هر سایت اینترنتی مشکل ایجاد کند.
برپایه این گزارش، تکمیل ظرفیت اعلامی طرح پیش فروش سایپا اکنون پایان یافته و در این طرح که از ساعت 10 صبح روز چهارشنبه ( 14 شهریور) گذشته آغاز و تا ساعت 13 و 45 دقیقه امروز ( پنجشنبه) بدون وقفه ادامه یافت، تعداد 50 هزار دستگاه خوردو توسط متقاضیان ثبت نام شد.
به گزارش ایرنا، در این طرح فروش خودروهای سایپا 131 و 132، تیبا، تیبا2 و ساینا و همچنین وانت سایپا 151 و وانت نیسان اجرایی شد.
روند تولید شرکت خودروسازی سایپا سال گذشته نشان می دهد 615 هزار و 370 خودروی سواری و 46 هزار و 350 دستگاه وانت تولید شده بود.
مجموع تولیدات این شرکت پارسال به 666 هزار و 488 دستگاه رسید.

تلگرام 4چرخ برای درج آگهی خودرو، اطلاع از جدیدترین قیمت ها ، شرایط فروش و اخبار بازار خودروی ایران به بزرگترین کانال خودرویی تلگرام 4چرخ بپبوندید

 جهت دریافت آخرین اخبار از طریق اینستاگرام صفجه 4چرخ را دنبال کنید

هیچ نظری برای مطلب مورد نظر ثبت نشده است.

ارسال دیدگاه


ثبت آگهی

Top