ارسال لیست ثبت نام شدگان طرح پیش فروش سایپا به ایران خودرو

با هدف جلوگیری از دلال بازی:

ارسال لیست ثبت نام شدگان طرح پیش فروش سایپا به ایران خودرو

لیست اسامی ثبت نام کنندگان طرح پیش فروش محصولات گروه خودروسازی سایپا به شرکت ایران خودرو تحویل داده شد.

 سایپانیوز گزارش داد،‌ با توجه به هماهنگی انجام شده با گروه صنعتی ایران خودرو مبنی بر ارسال لیست اسامی افرادی که در طرح پیش فروش خودرو گروه سایپا شرکت و موفق به ثبت نام شده اند به منظور جلوگیری از دلالی و سفته بازی و فروش محصولات به مصرف کننده واقعی، این اسامی از سوی گروه سایپا آماده و تحویل گروه صنعتی ایران خودرو شده است.

با توجه به استقبال بسیار خوب از طرح پیش فروش 50 هزار دستگاه از محصولات سایپا و به دلیل تطبیق شرایط اعلام شده در این طرح با خریداران محصولات، این اقدام زمان بر بوده و سایپا پس از بررسی شرایط ثبت نام کنندگان با شرایط اعلامی در طرح، لیست نهایی ثبت نامی را آماده و به گروه صنعتی ایران خودرو تحویل داده است.

گقتنی است در این طرح تعداد 50 هزار نفر ثبت نام شده اند که از این تعداد 44 درصد افراد از طریق رایانه، 54 درصد از طریق تلفن همراه هوشمند و 2 درصد از طریق تبلت وارد سایت ثبت نام گروه سایپا شده اند.

تلگرام 4چرخ برای درج آگهی خودرو، اطلاع از جدیدترین قیمت ها ، شرایط فروش و اخبار بازار خودروی ایران به بزرگترین کانال خودرویی تلگرام 4چرخ بپبوندید

 جهت دریافت آخرین اخبار از طریق اینستاگرام صفجه 4چرخ را دنبال کنید

دیدگاه ها


  1. مردم رو خر فرض کردید تا جای که ما دیدیم و اکثر مردم هم شاکی بودن و‌فیلماشو تو تلگرام گذاشته بودن ..کمتر از یه ثانیه مینوشت مرحله دوازدهم تموم شد و مرحله بعد ساعت ۱۳:۴۵شروع میشود و هنوز ساعت۱۳:۴۴بود که مینوشت مرحل‌سیزدهم تموم شد و‌مرحله بعد ساعت ۱۴..و همینطور این مسخره بازی ادامه داشت تا وقتی که دیگه مثلا بقول خودشون ظرفیت تکمیل شد و ..‌کلا این مملکت عادت کردن به خر شدن و نفهمیدن

ارسال دیدگاه


ثبت آگهی

Top