عضو هیات‌مدیره اتحادیه نمایشگاه‌داران خودرو بر اثر مثبت پیش فروش ها در بازار تاکید کرد

عضو هیات‌مدیره اتحادیه نمایشگاه‌داران خودرو بر اثر مثبت پیش فروش ها در بازار تاکید کرد

روند صعودی قیمت ها در بازار متوقف شد

عضو هیات‌مدیره اتحادیه نمایشگاه‌داران خودرو گفت: روند افزایشی قیمت خودروها در بازار با پیش فروش های انجام شده متوقف و حتی در مواردی روند نزولی گرفته است.

نعمت‌الله کاشانی گفت: در حال حاضر روند قیمت خودروها در بازار افزایشی نیست و پیش فروش های انجام شده از داغی بازار کاسته است.
وی با بیان این که هم اکنون مانند 10 روز گذشته قیمت ها ثانیه ای افزایش نمی یابد، اظهار کرد: در این شرایط خرید و فروش در بازار وضعیت به مراتب بهتری از گذشته دارد و روند نزولی قیمت ها بیشتر از روند صعودی است و قیمت ها در حال کاهش است.
عضو هیات‌مدیره اتحادیه نمایشگاه‌داران خودرو در پاسخ به تاثیر پیش فروش هفته آینده ایران خودرو بر بازار نیز تصریح کرد: به طور قطع تصمیم برای پیش فروش خودروها از سوی خودروسازان تاثیر مثتبی بر بازار خواهد داشت.
کاشانی در مورد وضعیت بازار و میزان خرید و فروش ها در بازار در هفته جدید نیز پیش بینی کرد که همزمان با پیش فروش ها قیمت ها در بازار دچار ثبات خواهد شد تا وضعیت این پیش فروش ها مشخص شود.
وی در پاسخ به اظهارات مطرح شده مبنی بر تاثیری این پیش فروش ها در بازار نیز گفت: به طور قطع این پیش فروش ها بر بازار تاثیر مثبت خواهد داشت و حجم زیادی از تقاضا را پاسخ داده و بازار را مدیریت خواهد کرد.

تلگرام 4چرخ برای درج آگهی خودرو، اطلاع از جدیدترین قیمت ها ، شرایط فروش و اخبار بازار خودروی ایران به بزرگترین کانال خودرویی تلگرام 4چرخ بپبوندید

 جهت دریافت آخرین اخبار از طریق اینستاگرام صفجه 4چرخ را دنبال کنید

هیچ نظری برای مطلب مورد نظر ثبت نشده است.

ارسال دیدگاه


ثبت آگهی

Top