۳۵ میلیون دلار برای خط تولید خودرو ساوانا در بروجرد هزینه شد

۳۵ میلیون دلار برای خط تولید خودرو ساوانا در بروجرد هزینه شد

مدیرکارخانه عظیم خودرو بروجرد گفت: ۳۵ میلیون دلار برای راه اندازی خط تولید فوتون ساوانا و ۱۰۰ میلیون دلار نیز برای تولید خودروی x۵ و x۷ هن تنگ در بروجرد هزینه شده است.

حسین گودرزی افزود: روزانه 70 دستگاه خودرو شاسی بلند در سه شیفت کاری در بروجرد تولید می شود.
وی اظهارداشت: خط تولید خودروی x5 و x7 هن تنگ تا پایان آبان ماه امسال در صنایع خودرو سازی عظیم خودرو بروجرد راه اندازی می شود.
مدیر کارخانه عظیم خودروی بروجرد بیان کرد: در حال حاضر 120 تن در این واحد تولیدی خودرو در بروجرد مشغول به فعالیت هستند که با تکمیل و راه اندازی خط تولید خودروهای x7 و x5 میزان اشتغال زایی این واحد تولید افزایش پیدا می کند.
گودرزی اضافه کرد: شرکت عظیم خودرو (زاگرس خودرو سابق) واقع دراشترینان از توابع شهرستان بروجرد هم اکنون توانایی تولید سه دستگاه خودرو در ساعت دارد.
وی ادامه داد: رسیدن به حجم تولید ذکرشده بستگی به سفارش مشتریان و تامین قطعات دارد که برنامه ریزی های کارشناسی لازم در این حوزه انجام شده است.
مدیرکارخانه عظیم خودرو گفت: افتتاح رسمی خط تولید خودروی فوتون ساوانا و x5 و x7 هن تنگ با حضور مسئولان ارشد کشوری و استانی در آینده انجام می شود.

تلگرام 4چرخ برای درج آگهی خودرو، اطلاع از جدیدترین قیمت ها ، شرایط فروش و اخبار بازار خودروی ایران به بزرگترین کانال خودرویی تلگرام 4چرخ بپبوندید

 جهت دریافت آخرین اخبار از طریق اینستاگرام صفجه 4چرخ را دنبال کنید

هیچ نظری برای مطلب مورد نظر ثبت نشده است.

ارسال دیدگاه


ثبت آگهی

Top