پیش بینی رئیس اتحادیه فروشندگان خودرو تهران از هفته پیش رو؛ ادامه رکود در بازار خودرو با وجود پیش فروش های جدید

پیش بینی رئیس اتحادیه فروشندگان خودرو تهران از هفته پیش رو؛

ادامه رکود در بازار خودرو با وجود پیش فروش های جدید

رئیس اتحادیه فروشندگان خودرو تهران گفت: پیش بینی می شود در هفته آینده رکود و کاهش تقاضا در بازار خودرو همچنان ادامه یابد.

با بیان این مطلب گفت: پیش فروش های انجام شده از سوی خودروسازان تنها  بر روی کاغذ بودده و تاثیری در بازار ندارد و بازار تنها در شرایطی آرام خواهد شد که خودروهای ثبت نامی تحویل داده شده و فروش کوتاه مدت از سوی خودروسازان پیش بینی شود.
وی با تاکید بر اینکه خودروسازان باید خودروهای به فروش رفته را هرچه سریع تر تحویل دهند، تصریح کرد: بررسی بازار نشان می دهد با وجود آن که مشتری ها مدت ها است وجه ثبت نامی خود را تکمیل کرده اند، اما خودروسازان از تحویل خودرو سرباز می زنند و تا زمانی که خودرو به بازار عرضه نشود، نمی توان انتظار کاهش قیمت ها و بهبود بازار را داشت.
رئیس اتحادیه فروشندگان خودرو تهران ادامه داد: بازار زمانی آرام شده و قیمت ها به تعادل می رسد که عرضه خودرو از سوی خودروسازان به تعادل برسد در این شرایط می توان انتظار داشت که شاهد افزایش قیمت ها نباشیم.
موتمنی در پیش بینی روند قیمتی خودروها در هفته جدید نیز گفت: وقتی عرضه محدود بوده و از سوی دیگر شاهد نوسانات ارزی هستیم، بازار شرایطی بهتر از وضعیت فعلی نخواهد داشت.
وی افزود: رکود کامل در بازار پابرجاست و به دلیل قیمت های بالا، خریدی در بازار انجام نمی شود از سوی دیگر شاهد ممانعت خودروسازان از عرضه بیشتر هستیم در حالیکه با عرضه بیشتر قیمت ها به ثبات خواهد رسید.

تلگرام 4چرخ برای درج آگهی خودرو، اطلاع از جدیدترین قیمت ها ، شرایط فروش و اخبار بازار خودروی ایران به بزرگترین کانال خودرویی تلگرام 4چرخ بپبوندید

 جهت دریافت آخرین اخبار از طریق اینستاگرام صفجه 4چرخ را دنبال کنید

هیچ نظری برای مطلب مورد نظر ثبت نشده است.

ارسال دیدگاه


ثبت آگهی

Top