توقیف ۵۵ خودروی بچه پولدارها به علت دور دور در ۴۸ ساعت گذشته

رئیس پلیس تهران بزرگ خبر داد

توقیف ۵۵ خودروی بچه پولدارها به علت دور دور در ۴۸ ساعت گذشته

سردار رحیمی از توقیف ۵۵ خودرو لوکس به علت دور دور طی ۴۸ ساعت گذشته در پایتخت خبر داد.

سردار حسین رحیمی فرمانده نیروی انتظامی تهران بزرگ در حاشیه طرح ارتقای انضباط‌ ترافیکی در جمع خبرنگاران اظهار کرد: طرح ارتقای انضباط‌ اجتماعی در 48 ساعت گذشته با محوریت برخورد با خودروهایی‌ که اقدام به حرکات مخاطره‌ آمیز، دور دور‌ و سرعت‌های غیرمجاز‌ دارند و همچنین موتورسیکلت‌هایی که در بزرگراه‌ها حرکات غیر عادی انجام می‌دهند، اجرا شده است.

وی افزود: در این طرح به منظور ارتقای ترافیکی شهر و برای افزایش امنیت و آرامش مردم تلاش می‌کنیم.

فرمانده نیروی انتظامی تهران بزرگ تأکید کرد: با رانندگان متخلف‌ برخورد و علاوه بر اعمال نمره منفی خودروی‌ آن‌ها به مدت 20 روز توقیف می‌شود و اگر رانندگان مجدد اقدام به تخلف‌ کنند‌، به مراجع قضایی‌ معرفی می‌شوند.

سردار رحیمی گفت: در طول 48 ساعت گذشته، 28 دستگاه خودرو که اغلب‌ به صورت غیرمجاز وارد کشور شده‌اند، توقیف‌ شدند.

وی گفت: همچنین 15 دستگاه خودرو به دلیل سرعت بالای 120 کیلومتر شناسایی شدند که 8 دستگاه از آن‌ها توقیف شده است.

فرمانده نیروی انتظامی تهران بزرگ گفت: در راستای اجرای طرح ارتقای ترافیکی 75 خودرو به دلیل انجام حرکات مخاطره آمیز توقیف شده‌اند، همچنین طی 2 شب گذشته، 55 دستگاه خودروی لوکس‌ به دلیل دور دور در بزرگراه‌ها توسط پلیس توقیف و به پارکینگ‌ها منتقل شده است.

وی در رابطه با تمهیدات پلیس در شب‌های ماه محرم اظهار کرد: از ابتدای ماه محرم تمام این نیروهای پلیس‌ برای ارائه خدمات به عزاداران‌ در آماده باش کامل هستند و در روزهای تاسوعا و عاشورای‌ حسینی پلیس به صورت 100 درصد در بین عزاداران حضور دارد.

سردار رحیمی گفت: حدود 20 هزار نفر از نیروهای پلیس در سطح شهر تهران در روزهای تاسوعا و عاشورا برای ارتقای امنیت حضور دارند، همچنین برای افزایش امنیت از همیاران عاشورایی‌ که از اعضای هیئت‌ها هستند کمک گرفته‌ایم.

وی با بیان اینکه 5 هزار هیئت و دسته در شهر تهران وجود دارد، گفت: برای ارتقای امنیت این دسته‌جات پیش بینی‌های لازم انجام شده است.

فرمانده نیروی انتظامی تهران بزرگ گفت: نقاطی از شهر که رانندگان‌ اقدام به دور‌ دور می‌کنند شناسایی شده، اما این رانندگان‌ چندین بار محل خود را تغییر داده‌اند و پلیس برای ریشه‌کن کردن این حرکات و تخلفات در معابر شهر تمام تلاش خود را انجام می‌دهد.

تلگرام 4چرخ برای درج آگهی خودرو، اطلاع از جدیدترین قیمت ها ، شرایط فروش و اخبار بازار خودروی ایران به بزرگترین کانال خودرویی تلگرام 4چرخ بپبوندید

 جهت دریافت آخرین اخبار از طریق اینستاگرام صفجه 4چرخ را دنبال کنید

هیچ نظری برای مطلب مورد نظر ثبت نشده است.

ارسال دیدگاه


ثبت آگهی

Top