اعضای تحقیق و تفحص از صنعت خودرو مشخص شدند/استعفای وزیر صنعت قطعی است

اعضای تحقیق و تفحص از صنعت خودرو مشخص شدند
استعفای وزیر صنعت قطعی است
 

اعضای گروه تحقیق و تفحص از خودروسازی مجلس تعیین شد.

بر این اساس نمایندگانی از کمیسیون صنایع و معادن مجلسهمچون قاضی پور، مهدی مقدسی، محمدرضا نجفی، رضا علیزاده، ولی ملکی، رمضانعلی سبحانی فر، میرزائی نکو، نورعلی پور، رضا عزیزی، یوسف نژاد، سیده حمیده زرآبادی، مهدی باستانی، حمید گرمابی و عبدالله رضیان به عنوان اعضای تحقیق و تفحص خودرو تعیین شدند.
بر اساس این گزارش، پیش از این نیز عنوان شده بود که به دلیل مسائل مختلفی که در صنعت خودروسازی کشور از جمله کیفیت، قیمت وجود دارد گروه تحقیق و تفحص بعد از انتخاب اعضا کار خود را شروع خواهد کرد.

پورابراهیمی:

استعفای وزیر صنعت قطعی است

معاون پارلمانی رئیس‌جمهور هم استعفای شریعتمداری را تأیید کرد

رئیس کمیسیون اقتصادی مجلس شورای اسلامی گفت: استعفای وزیر صنعت، معدن و تجارت قطعی است، اما پذیرش قطعی از طرف رئیس‌جمهور نهایی نشده است.

 محمدرضا پورابراهیمی گفت: آقای شریعتمداری دیروز استعفای خود را تقدیم رئیس جمهور کرد و پیگیری‌های ما و خبرها حاکی از آن است که رئیس جمهور به‌احتمال قوی این استعفا را می‌پذیرد.

امیرآبادی عضو هیئت رئیسه مجلس شورای اسلامی هم گفت: آقای امیری معاون پارلمانی رئیس جمهور گفتند وزیر صنعت، معدن و تجارت استعفا داده است.

تلگرام 4چرخ برای درج آگهی خودرو، اطلاع از جدیدترین قیمت ها ، شرایط فروش و اخبار بازار خودروی ایران به بزرگترین کانال خودرویی تلگرام 4چرخ بپبوندید

 جهت دریافت آخرین اخبار از طریق اینستاگرام صفجه 4چرخ را دنبال کنید

هیچ نظری برای مطلب مورد نظر ثبت نشده است.

ارسال دیدگاه


ثبت آگهی

Top