ریزش ۹ میلیون تومانی قیمت پژو پارس در بازار/پژو ۴۰۵slx گران شد

ریزش ۹ میلیون تومانی قیمت پژو پارس در بازار

پس از عرضه موفق پژو ۴۰۵ ایران خودرو تصمیم گرفت تا سدانی بزرگتر از پژو را به تولید برساند. پژو پارس و یا همان پرشیا سدان بزرگتر از ۴۰۵ بود که در ایران خودرو به تولید رسید تا موفقیت‌های ۴۰۵ را دوباره تکرار کند.

 پژو پارس از سال 1378 بر روی خط تولید ایران خودرو قرار دارد و تیپ‌های مختلفی از این خودرو به بازار عرضه شده است.این خودرو با اینکه در ایران خودرو به تولید می‌رسد اما به نوعی رقیب سرسختی برای سمند به شمار می رود.قیمت روز پارس معمولی در بازار 68 میلیون تومان است که نسبت به دیروز 9 میلیون تومان ارزان‌تر شده اما همچنان اختلاف قیمت کارخانه و بازار آن زیاد و رقمی معادل 27 میلیون تومان است.

پژو ۴۰۵slx گران شد

پلتفرم بیشتر خودرو‌های ساخت ایران خودرو با پژو ۴۰۵ یکسان است و از این رو می‌توان این خودرو را پدر خودرو‌های ایرانی نامید.

پژو 405 از سال 1368 بر روی خط تولید قرار دارد و 29 سال است که با همان شکل و تجهیزات تولید می‌شود. چند سال قبل ایران خودرو تصمیم گرفت تا دستی بر سر و روی405 بکشد و آن را ارتقا دهد که حاصل آن با کد SLX به تولید رسید.تغییرات ظاهری و پیشرانه 1.6 لیتری SLX از عمده تغییرات آن بودند.قیمت روز SLX در بازار 57 میلیون و 500 هزار تومان است که نسبت به روز قبل یک میلیون تومان افزایش قیمت داشته و اختلاف قیمت بازار و کارخانه برای این خودرو 22 میلیون و 300 هزار تومان است.

تلگرام 4چرخ برای درج آگهی خودرو، اطلاع از جدیدترین قیمت ها ، شرایط فروش و اخبار بازار خودروی ایران به بزرگترین کانال خودرویی تلگرام 4چرخ بپبوندید

 جهت دریافت آخرین اخبار از طریق اینستاگرام صفجه 4چرخ را دنبال کنید

هیچ نظری برای مطلب مورد نظر ثبت نشده است.

ارسال دیدگاه


ثبت آگهی

Top