پیش بینی ها از روند قیمت ها در بازار نشان داد تداوم روند افزایشی قیمت خودروها

پیش بینی ها از روند قیمت ها در بازار نشان داد 

تداوم روند افزایشی قیمت خودروها 

نوسانات قیمتی که این روزها بلای جان بازارها شده اثرات خود را با صفر شدن معاملات در بازار خودرو و توقف خرید و فروش ها نشان داده است.

فعالان بازار خودرو معتقدند روند افزایشی قیمت ها همزمان با نوسانات قیمت دلار ادامه خواهد داشت و بر خلاف نخستین روز هفته که شاهد روند کاهشی قیمت ها بودیم در حال حاضر قیمت ها افزایش یافته است.
به گفته آن ها، پیش بینی می شود این روند همچنان حفظ شده و قیمت ها در بازار افزایش یابد و این روند تا زمانی که عرضه به میزان نیاز بازار انجام نشود، ادامه خواهد یافت.
هم اکنون بازار در رکود به سر می برد و خرید و فروشی در بازار خودرو  انجام نمی شود و تاکنون معامله ای با قیمت های اعلامی برخی از خودروها نظیر استپ وي 133 میلیون تومانی انجام نشده است.
به گفته فروشندگان خودرو، در حال حاضر پیش فروش ها نیز هیچ تاثیری در بازار نداشته و پیش بینی می شود تا زمانی که خودرویی وارد بازار نشود، شاهد ادامه همین روند باشیم اما آن چه مسلم است، روند کاهشی قیمت ها در بازار را شاهد نخواهیم بود.
در زمینه خودروهای وارداتی نیز شاهد رکود در این بازار هستیم و تنها کسانی که فروشنده واقعی باشند و نیاز به پول داشته باشند، اقدام به خرید خواهند کرد.

هیچ نظری برای مطلب مورد نظر ثبت نشده است.

ارسال دیدگاه


ثبت آگهی

Top