راهنمای ثبت نام اینترنتی محصولات گروه سایپا

 

راهنمای ثبت نام اینترنتی محصولات گروه سایپا

شرایط فروش ویژه سایپا از فردا آغاز می شود. در اینجا راهنمای یک خرید موفق از سایت فروش اینترنتی سایپا را مرور خواهیم کرد.

****

این رو هم بخون

چه کنیم تا ثبت نام موفقی در سایت ایران خودرو داشته باشیم؟

◀️ این شرایط فروش از ساعت 10 صبح روز مشخص توسط گروه خودروسازی سایپا اعلام و تا زمان تکمیل ظرفیت فعال می شود.

 

◀️ ثبت نام صرفا به صورت اینترنتی و از طریق وب سایت saipa.iranecar.com صورت می پذیرد.

 

◀️ در این طرح خودروهای سایپا 131 ، سایپا 132 ،آریو اتوماتیک، تیبا ، تیبا2 ،ساینا، سایپا151 و وانت نیسان بنزینی و دوگانه سوز با موعدهای تحویل مشخص به فروش میرسند. (شرایط کامل را در وبسایت و کانال تلگرام چهارچرخ قابل رویت می باشد.)

 

◀️ زمان دقيق باز شدن درگاه فروش در هر نوبت، مطابق با زمان اعلامي سامانه time.ir مي است. لذا از قبل ساعت رايانه خود را با اين سامانه تنظيم كرده و به زمان اعلامي سايت فروش در هر نوبت دقت فرماييد. 

 

◀️ سعی کنید در ثانیه های نخستین وارد درگاه شوید چون شانس موفقیت بالاتری دارید.

 

◀️ سعی کنید در لحظات نخستین که سایت به صورت کامل بارگزاری نمی شود و یا دکمه خرید نمایان نمی شود، بازنشانی(Refresh) صفحه ورود می تواند بسیار تاثیرگذار باشد. برای این منظور از کلید F5 استفاده کنید.

 

◀️ سایت طی چند نوبت و در هر نوبت، بسته به میزان استقبال تنها بین ۵ تا ۲۰ ثانیه بازگشایی می شود. به این موضوع دقت فرمایید که طبق سنوات گذشته فاصله باز شدن هر نوبت 15 دقیقه است.

 

◀️ دقت نمایید بخشنامه های با موعد تحویل زودتر خودرو، همواره متقاضی بیشتری دارند و در نتیجه صف طولانی تری برای آنها تشکیل می شود. در صورتی که برایتان امکان دارد، بخشنامه های با موعد تحویل دیرتر را انتخاب فرمایید. این امر شانس موفقیت شما را افزایش می‌دهد.

 

◀️ سعی کنید حتما از اینترنت پر سرعت استفاده نمایید و اگر از اینترنت همراه استفاده میکنید قبل از شروع شرایط از کیفیت سیگنال و سرعت اینترنت اطمینان حاصل نمایید.

این رو هم بخون

شرایط فروش روز خودرو( بخشنامه فروش خودروسازان)

 

◀️ همانگونه که می دانید، سرعت عمل در ثبت نام یکی از عوامل کلیدی موفقیت است. در طول فرآیند ثبت نام بایستی مجموعه ای از اطلاعات شخصی خود را در فیلدهای مورد نظر وارد نمایید. لذا موارد زیر را قبل از ثبت نام در کنار خود داشته باشید.

-  اطلاعات شناسنامه ای

-  اطلاعات مربوط به آدرس و کد پستی

-  اطلاعات تماس

-  اطلاعات کارت بانکی 

 

◀️ توجه داشته باشید قبل از ثبت نام از عدم انقضا کارت بانکی و داشتن رمز خرید اینترنتی (رمز دوم) کارت خود اطمینان حاصل کنید.

 

◀️ اگر در کافی نت ثبت نام میکنید و یا شخص دیگری برای شما ثبت نام انجام می دهد مراقب اطلاعات خود علی الخصوص اطلاعات کارت بانکی خود باشید و یهتر است پس از ثبت نام اقدام به تغییر رمز های کارت خود کنید.

 

◀️ برای ثبت نام سعی کنید از سیستم کامپیوتری آپدیت، دارای آنتی ویروس استفاده نمایید و توصیه می شود از کامپیوتر خانگی و یا لپ تاپ برای ثبت نام به جای تلفن همراه و تبلت استفاده نمایید.

 

◀️ جهت سهولت بیشتر در ثبت نام سعی کنید از آخرین نسخه مرورگرهای Chrome و firefox استفاده نمایید.

 

◀️ در زمان ثبت نام اطمینان حاصل نمایید VPN سیستم شما در حالت خاموش باشد چون در صورت فعال بودن امکان اتصال به درگاه بانکی را نخواهید داشت.

 

◀️ از قطع و وصل کردن اینترنت در طول ثبت نام خودداری نمایید.

 

◀️ در طول پروسه ثبت نام و زمانی سیستم پیغام انتظار به شما میدهد از اقدام به خروج و بارگزاری دوباره صفحه امتناع نمایید.

 

◀️ لازم به ذکر است بایستی تا پایان پروسه ثبت نام را طی نمایید و پس از پرداخت از طریق درگاه بانکی حتما منتظر دریافت پیغام پرداخت موفق و شماره پیگیری پرداخت بمانید و چون ممکن است حتی با اینکه مبلغ از حساب شما کسر شده باشد اما خرید شما با موفقیت به ثبت نرسیده باشد.

 

◀️ در صورت داشتن خرید ناموفق حتما شماره پیگیری را یادداشت نمایید و منتظر باشید ظرف حداکثر 72 ساعت پول به حساب شما برگشت خواهد خورد.

 

◀️ پس از انجام ثبت نام موفق بایستی اقدام به انتخاب نمایندگی از طریق بخش نمایندگی ها بنمایید. در صورت تکمیل بودن ظرفیت نمایندگی مورد نظر خود سعی کنید سایر نمایندگی هایی که به شما نزدیک تر هستند را انتخاب نمایید. همچنین داشتن کد نمایندگی مورد نظر خود باعث سهولت در انتخاب این بخش می شود.(امکان دارد پیامک انتخاب نمایندگی با کمی تاخیر انجام گیرد)

 

◀️ پس از انجام ثبت نام از صفحه نهایی یک نسخه پرینت بگیرید و تا زمان تحویل خودرو نزد خود نگاه دارید.

 

◀️ پروسه ثبت نام ممکن است کمی سخت و زمانبر باشد پس سعی کنید در طول ثبت نام آرامش خود را حفظ و پیغام های سیستم را با دقت بخوانید.

 

◀️ سود مشارکت در این طرح 15% و سود انصراف آن 12% می باشد.

 

◀️ ثبت نام صرفا به صورت اینترنتی و پرداخت از طریق درگاه پرداخت انجام می گیرد.

 

◀️ شرایط مذکور فاقد امکان صلح می باشد.

 

◀️ در این بخشنامه محدودیت کد ملی اعمال می گردد.

 

◀️ ثبت نام برای افراد با سن کمتر از 18 سال امکان پذیر نمی باشد.

 

◀️ افرادی که دارای پلاک ملی فعال در زمان ثبت نام باشند مجاز به ثبت نام نمی باشند.

 

◀️ مشتریانی که طی 18 ماه گذشته اقدام به خرید محصولات گروه سایپا نموده اند مجاز به ثبت نام در این طرح نمی باشند.

 

◀️ کليه مشتریانی که در بخشنامه اخير شرکت ایران خودرو ثبت نام نموده اند مجاز به ثبت نام در این بخشنامه نمی باشند.

 

◀️ قيمت نهایی در پيش فروش خودروها با قيمت روز شرکت می باشد و مابقی وجه در زمان تحویل بر اساس قيمت روز شرکت محاسبه می گردد.

 

 

◀️ نمایندگان فروش موظف به رویت اصل گواهینامه مشتریان و دریافت کپی آن در زمان اخذ مدارک می باشند.

 

◀️ تاریخ ارسال دعوتنامه، هفته چهارم ماه ذکر شده است.

 

◀️ با توجه به اعمال کدملی در ثبت اطلاعات مشتری دقت لازم صورت پذیرد. بدیهی است در صورت بروز هرگونه اشتباه در ثبت نام ضمن ابطال درخواست خرید مبلغ پرداختی عودت خواهد گردید.

 

◀️ به منظور تسریع در روند خرید ، انتخاب نمایندگی پس از اتمام ثبت نام و از روز مشخص تا حداکثر ۴۸ ساعت از طـریق بخش مشتریان (لیست ثبت نام ها و پرداخت ها) وبسایت فروش اینترنتی محصولات سایپا انجام خواهد شد. در صورت عدم اقدام مشتری، انتخاب نمایندگی توسط سایپا صورت می گیرد.

 

◀️ در صفحه انتخاب درگاه بانکی، با انتخاب یکی از درگاهها به صف ورود به درگاه بانکی هدایت خواهید شد، در این مرحله توجه به نکات ذیل حائز اهمیت خواهد بود:

 بدلیل وجود محدودیت ورود کاربران به درگاههای بانکی، و ظرفیت محدود خودروهای عرضه شده، این امکـان وجود دارد که پس از انتـخاب درگاه بانکی، شـما به صفحه پـرداخت وجه هدایت نـشوید. در چنین شــرایطی بهترین تصمیم انتظار حداکثر 20 دقیقه ای در صف اتصال به بانک و در صورت عدم ورود به درگاه، انصراف از خرید و انتخاب برنامه فروش دیگری می باشد.

 

◀️ در بعضی از مواقع بعد از ورود به درگاه پرداخت بانکی و وارد کردن اطلاعات پرداخت، درگاه بانکی اقدام به بررسی اطلاعات حسـاب شما نموده و وجه مورد نظر را از حـساب شما کسر میکند، اما بدلایل مخـتلف موفق به پرداخت وجه به حساب شرکت سایپا نخواهد شد، در چنین شرایطی وجه مورد نظر توسط بانک به حساب شما برگشت خواهد شد.

 

◀️ به منظور شفاف سازی هر چه بیشتر، لیست خریداران محترم درون سایت به نمایش در خواهد آمد. لازم به ذکر است که تمامی برنامه های فروش ویژه، به طور کامل تحت نظارت مراجع ذیربط به انجام رسیده و نتایج هر برنامه فروش، بارها توسط مراجع و سازمانهای نظارتی تحت کنترل و بازبینی قرار می گیرد.

هیچ نظری برای مطلب مورد نظر ثبت نشده است.

ارسال دیدگاه


ثبت آگهی

Top