جزئیات فروش۵۰هزار دستگاه خودروی سایپا

جزئیات فروش۵۰هزار دستگاه خودروی سایپا 

شرایط پیش فروش نقدی انواع محصولات شرکت سایپا و زامیاد از ساعت ۱۰ صبح امروز آغاز شد.

هوتن یوسفی، کارشناس فروش اینترنتی با اشاره به آغاز پیش فروش 50 هزار دستگاه خودرو از سوی سايپا از صبح امروز اظهار کرد: محدودیت ها و الزاماتی برای فروش این خودروها وجود دارد و دستگاه های نظارتی به صورت کامل بر این پیش فروش نظارت دارند. به نحوی که نمایندگانی از سوی سازمان بازرسی بر فرآیند فروش نظارت کردند.

کارشناس فروش اینترنتی افزود: اسامی خریداران و مشخصات آنها با حفظ محرمانگی شامل کدملی، استان محل سکونت، جنسیت و نام خانوادگی بر روی سایت اعلام می شود و افراد به صورت زنده می توانند تعداد خریداران، نوع خودرو و مشخصات آنها را مشاهده کنند. تا ساعت 11:06 صبح امروز، 14 هزار و 31 خودرو فروش قطعی شده و هر 15 دقیقه یک بار دو ثانیه سایت برای ثبت نام تصادفی براساس الگوریتم های منصفانه باز می شود و همه افراد در یک رقابت برابر می توانند خودروی مورد نظر را ثبت نام نمایند.

تا ساعت ۱۱ صبح امروز؛ 

بیش از ۱۳ هزار خودرو ثبت‌نام شد 

باگذشت یک ساعت از آغاز طرح پیش‌فروش اینترنتی محصولات گروه خودروسازی سایپا، ۱۳ هزار و ۶۲۰ دستگاه خودرو توسط متقاضیان ثبت‌نام شد.

در این طرح که از ساعت 10 صبح امروز آغاز شده، انواع محصولات تولیدی گروه خودروسازی سايپا به‌صورت پیش‌فروش اینترنتی به بازار عرضه می‌شود و قرار است تا اتمام طرح، فرایند ثبت‌نام از مشتریان ادامه یابد.

در طرح پیش‌فروش اینترنتی سایپا، افراد بالاتر از 18 سال می‌توانند با شرط عدم ثبت‌نام محصولات سايپا در 18 ماه گذشته و طرح فروش ایران‌خودرو، نسبت به خرید محصولات سايپا اقدام کنند.

گفتنی است برای نخستین‌بار در طرح پیش‌فروش مهرماه محصولات سایپا، قابلیت مشاهده آنلاین ثبت‌نام کنندگان فراهم شده که باهدف شفاف‌سازی صورت گرفته است.

متقاضیان می‌توانند جهت ثبت‌نام محصولات تولیدی گروه سايپا به سایت اینترنتی www.saipacorp.com مراجعه کنند.

 

دیدگاه ها


  1. همش دروغه اگر راست میگین هر کسی که مدارک لازم به این طرح رو داره بیاد نمایندگی همونجا داخل سایت چک بکنین اگه راست میگه ثبت نام کنید

ارسال دیدگاه


ثبت آگهی

Top