ورود کمیسیون صنایع به موضوع خودروهای دپویی با هدف احقاق حقوق خریداران

سخنگوی کمیسیون صنایع و معادن مجلس خبر داد

ورود کمیسیون صنایع به موضوع خودروهای دپویی با هدف احقاق حقوق خریداران

سخنگوی کمیسیون صنایع و معادن مجلس شورای اسلامی گفت: درهربخشی از اقتصاد که سرمایه های مردمی بلاتکلیف باشد و در نهایت منجر به زیان آن ها شود، کمیسیون صنایع و معادن مجلس به موضوع رسیدگی آن وارد خواهد شد.

ولی ملکی سخنگوی کمیسیون صنایع و معادن مجلس شورای اسلامی، در پاسخ به این که با وجود دستور رئیس جمهور مبنی بر ترخیص خودروها از گمرک، سازمان های متولی از اجرای آن سرباز می زنند، گفت: در صورت وجود دستوری مکتوب از سوی رئیس جمهور مبنی بر ترخیص هرچه سریع تر خودروهای دپو شده از گمرکات، سازمان ها ملزم به اجرای آن هستند اما رئیس جمهور در هامش نامه‌ای دستور داد که تمامی اموال باقی مانده در گمرکات هرچه سریعتر ترخیص شوند و به طور مشخص دستوری مکتوب برای ترخیص خودروها از گمرک صادر نشده است.
نماینده مردم مشکین شهر در مجلس شورای اسلامی با تاکید بر این که اگر انجمن واردکنندگان خودرو گزارشی از زیان دهی مصرف کنندگان و خریداران خودرو از دپوی خودروها ارایه کند، به طور قطع کمیسیون صنایع به این موضوع ورود خواهد کرد، گفت: هرچند تاکنون جلسات خصوصی میان انجمن واردکنندگان خودرو و کمیسیون صنایع و معادن مجلس شورای اسلامی درباره این موضوع برگزار شده اما نامه ای در مورد تعداد خودروهای دپو شده و زیان خریداران ارایه نشده است.
ملکی افزود: تاکنون نامه ای با این مضمون به کمیسیون ارسال نشده اما در صورت درخواست مشخص، به طور قطع به این موضوع رسیدگی خواهیم کرد.
سخنگوی کمیسیون صنایع و معادن مجلس شورای اسلامی در پاسخ به این که آیا کمیسیون موافق ترخیص این خودروها با هدف حفظ سرمایه های خریداران آن است نیز اظهار کرد:در هربخش از اقتصاد که سرمایه مردم بلاتکیلف باشد و خریداران متحمل ضرر شده باشند، کمیسیون پیگیری های لازم را انجام خواهد داد.

تلگرام 4چرخ برای درج آگهی خودرو، اطلاع از جدیدترین قیمت ها ، شرایط فروش و اخبار بازار خودروی ایران به بزرگترین کانال خودرویی تلگرام 4چرخ بپبوندید

 جهت دریافت آخرین اخبار از طریق اینستاگرام صفجه 4چرخ را دنبال کنید

هیچ نظری برای مطلب مورد نظر ثبت نشده است.

ارسال دیدگاه


ثبت آگهی

Top