نباید قیمت خودروی ۱۲۰ میلیونی طی چند روز ۴۰۰ میلیون تومان شود

استاندار تهران:

نباید قیمت خودروی ۱۲۰ میلیونی طی چند روز ۴۰۰ میلیون تومان شود

استاندار تهران گفت: نباید قیمت خودروی ۱۲۰ میلیونی طی چند روز ۴۰۰ میلیون تومان شود.

محمدحسین مقیمی پیش از ظهر سه شنبه در جلسه ای با حضور رئیس و اعضای اتاق اصناف تهران طی سخنانی دولت، اصناف، بازار و مردم گروه های مختلف نیستند، گفت: همه در کنار هم در نظام هستیم و تصمیمات دولت در لحظه به آگاهی و هماهنگی سایر گروه ها می رسد و نباید بازار به مسیری برود که خودرو ١٢۰ میلیونی طی چند روز به قیمت ٤۰۰ میلیون تومان برسد.

وی به اداره 80 درصد از خیریه های بزرگ کشور توسط بازاریان اشاره کرد و افزود: جایگاه و اختیارات اتاق اصناف در میان بازاریان به خوبی می تواند مسائل و مشکلات بازار را به خوبی مدیریت کند و اتاق اصناف باید از اختیارات گسترده ای که به عهده دارد در حفظ آرامش بازار استفاده کند.

نماینده عالی دولت در استان تهران ادامه داد: ٤۰۰ هزار عضو در اتحادیه ها تحت نظر اتاق اصناف فعالیت دارند و این خود ظرفیت خوبی برای تبیین سیاست های دولت است، چرا که اراده دولت برآمده از قانون است و عملکرد خوب دولت نشان دهنده اجرای صحیح قانون است و دولت توقع دارد اتاق اصناف در حفظ آرامش بازار و اجرای اختیارات خود قوی تر وارد شود.

مقیمی اضافه کرد: اطلاع رسانی اخبار صحیح و دوری از شایعه پراکنی در میان بازاریان از سوی اتاق اصناف و اتحادیه ها باید مورد توجه قرار گیرد، نگرانی زمانی به بازار وارد می شود، که شایعه پراکنی و انتشار اخبار ناصحیح در دستور کار باشد، دولت با اطلاع رسانی صحیح صدا و سیما و رسانه ها توانست به خوبی التهاب بازار را مدیریت کند.

وی گفت: امروز نیز در کنار مردم و با جلوگیری از ورود شایعات و همراهی اتحادیه ها و اتاق اصناف توانستیم آرامش بازار را حفظ کنیم.

تلگرام 4چرخ برای درج آگهی خودرو، اطلاع از جدیدترین قیمت ها ، شرایط فروش و اخبار بازار خودروی ایران به بزرگترین کانال خودرویی تلگرام 4چرخ بپبوندید

 جهت دریافت آخرین اخبار از طریق اینستاگرام صفجه 4چرخ را دنبال کنید

هیچ نظری برای مطلب مورد نظر ثبت نشده است.

ارسال دیدگاه


ثبت آگهی

Top