ادامه ثبات قیمت ها در بازار خودرو با کاهش قیمت دلار

ک فعال بازار خودرو پیش بینی کرد

ادامه ثبات قیمت ها در بازار خودرو با کاهش قیمت دلار

یک فعال بازار خودرو گفت: در حال حاضر هرچند شاهد ثبات قیمت خودروها هستیم اما خرید و فروش در بازار خودرو به صفر رسیده است.

تورج حسینی ،  با اشاره به روند کاهشی قیمت ها در بازار ارز گفت: در حال حاضر روند کاهشی قیمت ها در بازار خودرو مقطعی است که این امر به دلیل آرامش بازار ارز است.
وی با بیان این که تجربه نشان داده هر زمان قیمت ها روند افزایشی در پیش گرفته، تقاضا برای خرید نیز افزایش می یابد، تصریح کرد: هم اکنون مصرف کننده واقعی اقدام به خرید خودرو نمی کند و در بازار فعلی نیز کسانی که تنها نیاز به پول داشته باشند، اقدام به فروش خودروی خود می کنند و آن هم تنها در صورتی است که قیمت خودرو به زیان آن ها نباشد و یا به اصطلاح به قیمت باشد.
حسینی با اشاره به نوسان اندک قیمت ها در بازار فعلی خودرو اظهار کرد: با روند فعلی بازار ارز بعید به نظر می رسد که قیمت ها بیش از این افزایش نجومی داشته باشد و پیش بینی می شود که قیمت ها همراه با نوسان اندکی همراه باشند.
این فعال بازار خودرو با اشاره به مقطعی بودن وضعیت فعلی نیز گفت: به نظر می رسد هدف اصلی، حفظ آرامش بازار است و تا زمانی که قیمت ارز در محدوده فعلی باشد، شاهد چندان نوسان قیمتی در بازار نباشیم اما به طور قطع میزان خرید و فروش نیز کاهش خواهد یافت چرا که از یک سو همزمانی با فصل پاییز، میزان معاملات را کاهش می دهد و از سوی دیگر نیز قیمت ارز نیز در محدوده مشخصی قرار نگرفته است اما آن چه مسلم است این خواهد بود که قیمت خودروها دیگر به قیمت های نجومی پیش باز نخواهد گشت.

تلگرام 4چرخ برای درج آگهی خودرو، اطلاع از جدیدترین قیمت ها ، شرایط فروش و اخبار بازار خودروی ایران به بزرگترین کانال خودرویی تلگرام 4چرخ بپبوندید

 جهت دریافت آخرین اخبار از طریق اینستاگرام صفجه 4چرخ را دنبال کنید

هیچ نظری برای مطلب مورد نظر ثبت نشده است.

ارسال دیدگاه


ثبت آگهی

Top