درآمد رنو با خروج از ایران ۶ درصد سقوط کرد

در سه ماه سوم سال ۲۰۱۸؛

درآمد رنو با خروج از ایران ۶ درصد سقوط کرد

 

خودروساز فرانسوی، رنو، گزارش داد که درآمد این شرکت در سه ماه سوم امسال با افت فروش در بازارهای درحال ظهور و خروج از بازار ایران آسیب دیده است و 6 درصد سقوط کرده است.

رنو روز سه‌شنبه اعلام کرد که در سه ماهه سوم امسال درآمد این شرکت 11.48 میلیارد یورو (13.16 میلیارد دلار) شده است که درآمد بخش خودرو با سقوط سنگین 8.4 درصدی به 10.06 میلیارد یورو رسیده است.

ثبت جهانی خودروی رنو 2.9 درصد در ربع سوم افزایش داشت که در این راستا مشارکت در ساخت ون بابرلیانس چین، تاثیر زیادی داشته است. با حذف فروش خودروهای تولید مشترک، ثبت خودروی فروخته شده رنو در خارج از اروپا 10.4 درصد افت داشته است.

عملکر رنو به سطح مورد پیش‌بینی تحلیل‌گران که 12.17 میلیارد یورو برای کل گروه و 10.92 میلیارد یورو برای بخش خودروسازی با در نظر گرفتن تجارت آوتواز روسیه، نرسید.

با این همه رنو دوباره چشم‌انداز 2018 کامل خود را تکرار کرد که این شامل افزایش درآمد، جریان نقدینگی مثبت برای بخش غیر خودروسازی و حاشیه سود بیش از 6 درصدی برای کل گروه است.

تلگرام 4چرخ برای درج آگهی خودرو، اطلاع از جدیدترین قیمت ها ، شرایط فروش و اخبار بازار خودروی ایران به بزرگترین کانال خودرویی تلگرام 4چرخ بپبوندید

 جهت دریافت آخرین اخبار از طریق اینستاگرام صفجه 4چرخ را دنبال کنید

هیچ نظری برای مطلب مورد نظر ثبت نشده است.

ارسال دیدگاه


ثبت آگهی

Top