قیمت خودرو امروز ۱۳۹۷/۰۸/۰۲ / ثبات قیمت ها در بازار خودرو

قیمت خودرو امروز ۱۳۹۷/۰۸/۰۲

ثبات قیمت ها در بازار خودرو

بررسی قیمت ها در روز چهارشنبه نشان ازثبات قیمت خودروها داشت.

بررسی قیمت های ارایه شده از سوی اتحادیه فروشندگان خودرو تهران با قیمت های تعیین شده در بازار نشان از اختلاف اندکی دارد و قیمت های اعلامی از سوی اتحادیه قیمت هایی به مراتب کمتر از بازار را نشان می دهد.
پژو پارس با قیمت 65 میلیون تومان،پژو207 اتوماتیک با قیمت 105 میلیون تومان ،پژو405 GLX‌ با قیمت50 میلیون و 800 هزار تومان و پژو206 صندوق‌دار با قیمت 69 میلیون تومان مورد معامله قرار می‌گیرد همچنین پژو206 تیپ 5 با قیمت 68 میلیون و 500 هزار تومان و سمندال‌ایکس با قیمت52 میلیون و 500 هزار تومان فروخته می‌شود.
پژو 206 تیپ 2 را باید خودرویی دانست که بیشترین نوسان را تجربه کرده است به طوری که در روز گذشته قیمت این خودرو 57 میلیون و 500 هزار تومان اعلام شد اما قیمت اعلامی اتحادیه امروز با 500 هزار تومان افزایش به 58 میلیون تومان رسید هرچند که بررسی قیمت این خودرو در بازار آزاد 59 میلیون تومان را نشان می دهد.
برلیانس 330 اتومات نیز از دیگر خودروهایی بود که روز خود را با دو میلیون تومان افزایش آغاز کرد به طوری که در حال حاضر قیمت این خودرو در بازار آزاد 11 میلیون تومان خرید و فروش می شود.
چانگان از دیگر خودروهایی است که قیمت آزاد آن با قیمت اعلامی از سوی اتحادیه فروشندگان خودرو بسیار متفاوت است. بر اساس اعلام این اتحادیه این خودرو در حال حاضر حدود 123 میلیون تومان خرید و فروش می شود در حالی بررسی قیمت این خودرو در بازار نشان از اختلاف قیمت زیادی است و در بازار آزاد به 128 میلیون تومان رسیده است.
در جدول زیر قیمت برخی از خودروها از سوی اتحادیه فروشندگان خودرو درج شده است:

تلگرام 4چرخ برای درج آگهی خودرو، اطلاع از جدیدترین قیمت ها ، شرایط فروش و اخبار بازار خودروی ایران به بزرگترین کانال خودرویی تلگرام 4چرخ بپبوندید

 جهت دریافت آخرین اخبار از طریق اینستاگرام صفجه 4چرخ را دنبال کنید

هیچ نظری برای مطلب مورد نظر ثبت نشده است.

ارسال دیدگاه


ثبت آگهی

Top