سایپا طرح جایگزینی رنو های تولید پارس خودرو را اعلام کرد- ساندرو بنویسید پراید تحویل بگیرید

سایپا طرح جایگزینی رنو های تولید پارس خودرو را اعلام کرد- ساندرو بنویسید پراید تحویل بگیرید


گروه خودرو سازی سایپا طی اطلاعیه محصولات قابل تحویل به جای رنو ساندرو ،ساندرو استپ وی ،تندر 90 و پارس تندر را مشخص کرد.

همانطور که پیش بینی می شد مشکلات پیش آمده بدلیل تحریم های ظالمانه آمریکا علیه کشورمان و خروج یکجانبه فرانسوی ها از ایران باعث شده که شرکای ایرانیشان نظیر سایپا و پارس خودرو نتوانند به تعهدات خود در زمینه خودروهای پیش فروش شده عمل نمایند. از همین رو سایپا طی اطلاعیه خودروهای جایگزین رنوی های تولیدی پارس خودرو را مشخص کرد.قابل ذکر است به مانند اطلاعیه های قبلی سایپا هیچ اجباری در طرح های پیشنهادی نیست و مشتریان می توانند منتظر اطلاعیه بعدی باشند.

اما در این بند سه پیشنهاد برای مشتریان در نظر گرفته شده است

پیشنهاد اول:منتظر تحویل خودرو بمانید

اگر همچنان تمایل دارید که رنو ثبت نامی خود را تحویل بگیرید می توانید تا زمان ثبت نام از سود 27 درصدی شامل 15 درصد سود مشارکت و 12 درصد سود تاخیر بهرمند شوید. و اما به خاطر داشته باشید قیمت خودرو بر اساس  قیمت روز محاسبه می گردد و دیگر خبری از تعهدات اولیه سایپا مندرج در قرارداد  نیست.

پیشنهاد دوم-اگر رنو ثبت نام کردید مهم نیست ،می توانید پراید ،تیبا و ساینا سوار شوید

سایپا برای ثبت کنندگان رنو ساندرو و ساندر استپ وی که تمایلی به صبر کردن ندارد  پیشنهاد کرده یک دستگاه خانواده X100 (پراید ۱۳۱ و یا پراید وانت ۱۵۱) و یک دستگاه خانواده ی X200 (تیبا و یا تیبا۲ و یا ساینا) که یکی از آن ها را در بهمن ۱۳۹۷ بر مبنای قیمت زمان تحویل محصول رنو طبق قرارداد و یک دستگاه دیگر را در آذر ۱۳۹۸ با بهای رسمی روز می توانید تحویل بگیرند که در این صورت تا زمان تحویل سود 27 درصد شامل حال مشتریان خواهد شد.

همچنین کسانی که تندر 90 و یا پارس تندر ثبت نام کرده اند می توانید یک دستگاه خودرو از خانواده ی X100 و یا X200 انتخاب کنید و سایپا هم آن را در بهمن ۱۳۹۷ بر مبنای قیمت زمان تحویل محصول رنو طبق قرارداد به شما تحویل می دهد.

پیشنهاد سوم-قید تحویل خودرو را بزنید و پولتان را پس بگیرید

ساپیا به خریدارانی که قید تحویل خودرو را زده باشند پیشنهاد کرده است در صورت انصرف تا پیش از پایان آبان 36 درصد سود به ودیعه آنها تعلق خواهد گرفت اما در صورت آغاز آذر ماه این میزان به 30 درصد کاهش خواهد یافت.

متن اصلی اطلاعیه سایپا به شرح ذیل است:

تلگرام 4چرخ برای درج آگهی خودرو، اطلاع از جدیدترین قیمت ها ، شرایط فروش و اخبار بازار خودروی ایران به بزرگترین کانال خودرویی تلگرام 4چرخ بپبوندید

 جهت دریافت آخرین اخبار از طریق اینستاگرام صفجه 4چرخ را دنبال کنید

هیچ نظری برای مطلب مورد نظر ثبت نشده است.

ارسال دیدگاه


ثبت آگهی

Top