قیمت‌های جدید امروز اعلام نمی‌شوند

عضو کمیسیون صنایع و معادن مجلس:

قیمت‌های جدید امروز اعلام نمی‌شوند

عضو کمیسیون صنایع و معادن مجلس شورای اسلامی، گفت: قیمت‌های جدید خودرو طی امروز و فردا اعلام نمی‌شود، روز گذشته جلسه‌ای در دفتر وزیر صنعت، معدن و تجارت برگذار شد.

رمضانعلی سبحانی فر  در خصوص افزایش احتمالی قیمت خودرو طی روزهای آینده، اظهار داشت: با توجه به اینکه در حال حاضر واردات خودرو متوقف شده و مواد اولیه در بورس ارائه نمی‌شود و تهیه آن با نرخ آزاد انجام می‌شود نیاز به افزایش قیمت‌ خودروها وجود دارد.

صنعت خودرو 1میلیون اشتغال ایجاد کرده است

عضو کمیسیون صنایع و معادن مجلس شورای اسلامی با بیان اینکه حدود یک میلیون اشتغال در بخش خودرو وجود دارد ، گفت: نشست‌ بخش‌های مختلف مرتبط با قیمت گذاری و همچنین تولید خودرو در حال برگذاری است تا در خصوص قیمت‌های جدید محصولات به جمع‌بندی نهایی دست پیدا کنند.
بازدید فراکسیون زنان مجلس شورای اسلامی از شرکت خودروسازی سایپا

قیمت خودرو باید سود دلالان را کاهش دهد
نشست‌ بخش‌های مختلف  در حال برگذاری است تا در خصوص قیمت‌های جدید محصولات به جمع‌بندی نهایی دست پیدا کنند.

نماینده مردم سبزوار، جغتای، جوین و خوشاب در مجلس شورای اسلامی، ادامه داد: قیمت خودرو باید به گونه‌ای باشد که از یک سو به خودروسازان کمک کند و از سوی دیگر حاشیه قیمتی موجود در بازار که سود آن جیب دلالان می‌رود کمتر شود.

جلسات بررسی قیمت خودرو با حضور برخی اعضای کمیسیون صنایع و معادن در حال برگذاری است

این نماینده مردم در مجلس شورای اسلامی در پایان با تاکید بر اینکه قیمت‌های جدید خودرو طی امروز و فردا اعلام نمی‌شود، خاطرنشان کرد: روز گذشته جلسه‌ای در دفتر وزیر صنعت، معدن و تجارت برگذار شد، اقدامات کارشناسی در خصوص بررسی افزایش قیمت خودرو در حال انجام شدن است از نمایندگان عضو کمیسیون صنایع و معادن نیز در این نشست حضور داشتند.

تلگرام 4چرخ برای درج آگهی خودرو، اطلاع از جدیدترین قیمت ها ، شرایط فروش و اخبار بازار خودروی ایران به بزرگترین کانال خودرویی تلگرام 4چرخ بپبوندید

 جهت دریافت آخرین اخبار از طریق اینستاگرام صفجه 4چرخ را دنبال کنید

هیچ نظری برای مطلب مورد نظر ثبت نشده است.

ارسال دیدگاه


ثبت آگهی

Top