اطلاعیه بهمن موتور درباره مشکلات صنعت خودرو

اطلاعیه بهمن موتور درباره مشکلات صنعت خودرو

شرکت بهمن موتور با بیش از ۶۵ سال سابقه فعالیت در صنعت خودرو سازی کشور،همواره در جهت مشتری مداری گام برداشته و رضایت مشتریان محترم را در اولویت برنامه های خود قرار داده است.

در پی سوالات برخی از مشتریان محترم شرکت بهمنموتور درخصوص مسائل و مشکلات بروز یافته که اخیرا دامنگیر صنعت خودروی کشور شده و به تبع آن شرکت بهمن موتور نیز از آن مستثنی نبوده است، این شرکت اطلاعیه ای را به شرح ذیل منتشر کرد:
شرکت بهمن موتور با بیش از 65 سال سابقه فعالیت در صنعت خودرو سازی کشور،همواره در جهت مشتری مداری گام برداشته و رضایت مشتریان محترم را در اولویت برنامه های خود قرار داده است، در این شرایط نیز برآنیم تا با مدیریت شرایط، از بحران به وجود آمده گذر نماییم.
با اعمال تحریم های صنعت خودرو کشور که شرکت های طرف قرارداد خارجی به پیروی از این سیاست، فعالیت های خود در ایران را به تدریج کمرنگ نموده اند، تولیدات این شرکت نیز کاهش قابل توجهی داشته که این امر منجر به بروز تاخیر در تحویل برخی از محصولات به مشتریان محترم شده است.
ضمن پوزش از مشکلات به وجود آمده  به اطلاع می رساند
•  در حال حاضر تحویل خودروهای تکمیل وجه شده مشتریان محترم بر اساس اولویت های ثبت نام در دست اقدام است.
•  مذاکره با شرکت های طرف قرارداد خارجی در خصوص رفع مشکلات تولید ادامه دارد و به محض رفع مشکلات تامین، نسبت به تولید و تحویل خودروها مطابق قرارداد تنظیمی با مشتریان محترم اقدام خواهد شد.
•  مطابق قراردادهای فروش که بر مبنای ضوابط و رعایت حقوق مصرف کنندگان تنظیم شده است، تا زمان ارسال دعوتنامه مشتریان محترم، به وجه پیش پرداخت، سود مشارکت و جریمه دیرکرد مطابق مفاد مندرج در قرارداد، تعلق خواهد گرفت.
•  مطابق قرارداد تنظیمی با مشتریان محترم، مبنای محاسبه قیمت خودرو ، قیمت مصوب شرکت می باشد که تعیین قیمت محصولات بر اساس قیمت تمام شده محصولات ناشی از خرید مواد اولیه بر اساس قیمت رسمی ارز در سیستم بانکی در زمان تسویه اسناد اعتباری خرید خارجی ، ترخیص کالا و همچنین اثرات ناشی از تغییر شاخص های اقتصادی متاثر بر عوامل تولید صورت می گیرد.
•  در صورتیکه هر یک از مشتریان محترم به هر دلیل درخواست وجه پیش پرداخت خود را داشته باشند ، می توانند با ارائه درخواست انصراف از خرید خود، مبلغ واریزی به همراه سود مشارکت و جرائم تاخیر دریافت کنند.

تلگرام 4چرخ برای درج آگهی خودرو، اطلاع از جدیدترین قیمت ها ، شرایط فروش و اخبار بازار خودروی ایران به بزرگترین کانال خودرویی تلگرام 4چرخ بپبوندید

 جهت دریافت آخرین اخبار از طریق اینستاگرام صفجه 4چرخ را دنبال کنید

 

دیدگاه ها


  1. والا این شرکت بهمن موتور دیگه اخرشه هر ماه قیمت رو میبره بالا الان دیگه میخواد دوباره قیمت رو ببره بالا به بهانه تحریم فعلا تحویل خودرو به تعویق افتاد!!!!.چون ماه قبل تازه افزایش قیمت داده باید یک چند ماهی مشتریان رو نگه داره تا توجیح برای افزایش دوباره قیمت داشته باشه مردم هم دیگه..... بزارید کنار با دفتر مرکزی این شرکت زنگ میزنیم میگه منتظر تصویب نرخ خودرو در کمیته هستیم به محض تصویب دعوتنامه ارسال میشه اینا اطلاعیه میدن میگن ما بخاطر تحریم قطعه نداریم هفته قبل همین شرکت انبار های پر از قطعه خودش رو نشان داد ما نمیدونیم قسم حضرت عباس اینا رو قبول کنیم یا دم خروسشون رو.

ارسال دیدگاه


ثبت آگهی

Top