وضعیت قیمت‌گذاری‌ها در بازار خودرو به کجا رسید؟

وضعیت قیمت‌گذاری‌ها در بازار خودرو به کجا رسید؟

مدت‌ها است بازار خودرو در انتظار تعیین تکلیف قیمت‌هاست که در این رابطه «وزارت صنعت، معدن و تجارت» و سخنگوی سازمان حمایت توضیحاتی ارائه دادند.

مدت‌ها است که بازار خودرو در انتظار تعیین تکلیف قیمت خودرو به سر می‌برد و علی رغم اظهارنظر‌های مختلف در این باره هنوز وضعیت قیمت‌ها مشخص نشده و خریداران و بازار خودرو در بلاتکلیفی به سر می‌برد.
در همین رابطه امیرحسین قناعتی مدیر کل دفتر صنایع خودرو و نیرو محرکه وزارت صنعت درباره آخرین تصمیمات گرفته شده درباره قیمت خودرو اظهار کرد: هنوز هیچ تصمیمی برای قیمت گذاری خودرو گرفته نشده است.

وی با بیان اینکه آنالیز‌های قیمتی به ستاد تنظیم بازار ارائه شده است افزود: نمی‌توانم زمانی برای اعلام قیمت‌های جدید خودرو اعلام کنم و اختیار اینکار در دست ستاد تنظیم بازار قرار دارد.

پیگیری خبرنگار  ما  از سازمان حمایت هم گواه نهایی نشدن تصمیم برای افزایش قیمت خودرو داشت.

در همین راستا غلامرضا کاوه سخنگوی سازمان حمایت  با بیان اینکه اطلاعی از تصمیم گیری برای قیمتگذاری خودرو ندارم، گفت: سازمان حمایت، فرایند بررسی تاثیر شاخص‌ها بر قیمت تمام شده را به عنوان گزارش کارشناسی به کمیته خودرو ارائه داده است و این کمیته باید آن را برای تصمیم گیری نهایی به ستاد تنظیم بازار ارسال کند.

آنطور که مشخص است هنوز تصمیم نهایی رای اعلام قیمت های جدید خودرو گرفته نشده است و از یک سو خودروسازان و قطعه سازانی قرار دارند که مدعی ضرر و زیان با قیمت های فعلی هستند و از طرف دیگر مشتریانی که بلاتکلیف مانده و اقدام به خرید و فروش خودرو نمی کنند.

تلگرام 4چرخ برای درج آگهی خودرو، اطلاع از جدیدترین قیمت ها ، شرایط فروش و اخبار بازار خودروی ایران به بزرگترین کانال خودرویی تلگرام 4چرخ بپبوندید

 جهت دریافت آخرین اخبار از طریق اینستاگرام صفجه 4چرخ را دنبال کنید

هیچ نظری برای مطلب مورد نظر ثبت نشده است.

ارسال دیدگاه


ثبت آگهی

Top