آریو دنده دستی و خودروی چانگان CS۳۵ موفق به کسب چهارستاره کیفی شدند

براساس گزارش شرکت بازرسی و مهندسی ایران(IEI)؛

آریو دنده دستی و خودروی چانگان CS۳۵ موفق به کسب چهارستاره کیفی شدند

به‌دنبال تلاش و برنامه‌ریزی گروه خودروسازی سایپا در جهت ارتقای کیفیت خودروهای تولیدی، خودروی چانگان CS۳۵ و خودروی آریو مجهز به گیربکس دستی موفق به دریافت چهار ستاره کیفی از شرکت بازرسی و مهندسی ایران(IEI) شد.

به‌دنبال هدف‌گذاری در زمینه افزایش کیفیت محصولات در گروه خودروسازی سایپا علیرغم وجود محدودیت‌ها و تحریم‌های بین‌المللی برعلیه صنعت خودروسازی کشور و انجام اقدام‌های فرایندی و پروژه‌های بهبود کیفی در شرکت سایپاسیتروئن، محصول پرطرفدار چانگان CS35 توانست در آخرین ارزیابی ISQI چهارستاره کیفی دریافت کند.

گروه سایپا همواره ارتقای کیفیت محصولات خود را در همه بخش‌ها در دستور کار قرار داده و در این مسیر سیاست‌های خودکنترلی و اجرای بازرسی‌های کیفی دقیق را دنبال می‌کند.

سایپا با انجام اقدام‌ها و برنامه‌ریزی‌های فشرده جهت ارتقای کیفیت محصولات خود در شرکت بن‌رو توانست چهارستاره کیفی را برای ارتقای کیفیت تولید خودرو آریو گیربکس دستی دریافت کند.

این موفقیت در حالی صورت گرفته که به‌دلیل تحریم‌ها برعلیه صنعت خودروسازی کشور و کاهش تولید خودرو در ایران، خودروسازان داخلی محدودیت‌های فراوانی را تجربه می‌کنند که علیرغم وجود آن، این خودروساز داخلی توانسته کیفیت یکی از محصولات پرطرفدار خود را در بازار ارتقا بخشد.

تلگرام 4چرخ برای درج آگهی خودرو، اطلاع از جدیدترین قیمت ها ، شرایط فروش و اخبار بازار خودروی ایران به بزرگترین کانال خودرویی تلگرام 4چرخ بپبوندید

 جهت دریافت آخرین اخبار از طریق اینستاگرام صفجه 4چرخ را دنبال کنید

هیچ نظری برای مطلب مورد نظر ثبت نشده است.

ارسال دیدگاه


ثبت آگهی

Top