گزارش ارزشیابی کیفی خودرو ها منتشر شد

گزارش ارزشیابی کیفی خودرو ها منتشر شد

گزارش ارزشیابی کیفی آبان ماه خودروهای تولیدی کشور منتشر شد. محصولات تولیدی خودروسازان کشور در این ماه، شامل ۴۹ مدل خودرو درگروه سبک و ۱۲ مدل در گروه سنگین است.

در آبان ماه 1397 تعداد 38977 دستگاه خودرو تولید گردید که 99 درصد از حجم تولیدات به خودروهای گروه سبک و یک درصد دیگر به خودروهای گروه سنگین اختصاص دارد. خودروهای تولیدی کشور در این ماه، شامل 49 مدل خودرو درگروه سبک و 12 مدل در گروه سنگین می‌باشد.

گروه سبک:

1- بخش سواری:

در این بخش

در سطح قیمتی 1 خودروهای پژو 2008 و سوزوکی گرند ویتارا

در سطح قیمتی 2 خودروهای کیا سراتو ،هیوندای 20i ، هیوندای Accent و هاوال 2H

در سطح قیمتی 3 خودروهای بسترن B30 و چانگان CS35

در سطح قیمتی 4 خودروهای رنو ساندرو اتوماتیک، تندر 90 پلاس اتوماتیک ، تندر 90 پلاس ، پژو 207 اتوماتیک، پارس تندر و پژو 207 با اخذ 4 ستاره کیفی بالاترین کیفیت خودروهای تولیدی ساخت داخل را در این ماه به خود اختصاص دادند.

2- بخش وانت:

در این بخش

در سطح قیمتی 1 خودروی وانت نیو پیکاپ فوتون

در سطح قیمتی 2 خودروی وانت تندر با اخذ 3 ستاره کیفی بالاترین کیفیت خودروهای تولیدی ساخت داخل را در این ماه به خود اختصاص داده اند.

 

گروه سنگین:

1- بخش باری:

در این بخش، کامیونت ایسوزو K75NPR، کامیونت هیوندای HD65 ، کشنده ولوو 500FH و کشنده اسکانیا 450R با اخذ 4 ستاره کیفی بالاترین کیفیت خودروهای تولیدی ساخت داخل را در این ماه به خود اختصاص دادند.

2- بخش مسافری:

در این بخش، ون مسافری وانا و اتوبوس بین شهری اسکانیا درسا با اخذ 4 ستاره کیفی بالاترین کیفیت خودروهای تولیدی ساخت داخل را در این ماه به خود اختصاص دادند.

تلگرام 4چرخ برای درج آگهی خودرو، اطلاع از جدیدترین قیمت ها ، شرایط فروش و اخبار بازار خودروی ایران به بزرگترین کانال خودرویی تلگرام 4چرخ بپبوندید

 جهت دریافت آخرین اخبار از طریق اینستاگرام صفجه 4چرخ را دنبال کنید

هیچ نظری برای مطلب مورد نظر ثبت نشده است.

ارسال دیدگاه


ثبت آگهی

Top