قیمت خودرو عامل سواستفاده دلالان

رئیس کمیسیون صنایع و معادن :

تحقیق وتفحص از خودروسازان درمجلس

قیمت خودرو عامل سواستفاده دلالان

رئیس کمیسیون صنایع و معادن مجلس بر لزوم نزدیک شدن قیمت خودرو در کارخانه و بازار تاکید کرد و گفت: قیمت‌ خودرو باید به گونه ای تنظیم شود که دلال ها سوءاستفاده نکنند.

عزیز اکبریان رئیس کمیسیون صنایع و معادن مجلسشورای اسلامی  با اشاره به مشکلات صنعت خودروسازی گفت: کمیسیون صنایع در چندین جلسه با حضور رضا رحمانی وزیر صنعت، معدن و تجارت وضعیت خودروسازان را بررسی کرده است.

نماینده مردم کرج در مجلس شورای اسلامی با بیان اینکه خودروسازان باید به تعهدات خود عمل کنند، گفت: باید قیمت‌های آینده خودرو به گونه ای تنظیم شود که دلال ها سوءاستفاده نکنند.

رئیس کمیسیون صنایع و معادن مجلس اظهار داشت: نباید خودرو را خودروساز به قیمت پایین‌تر فروخته و دلالان در بازار به دو برابر آن به فروش برسانند، با ادامه این روند مردم و کارخانه‌داران ضرر می‌کنند.

وی با بیان اینکه قرار است وزارت صنعت به زودی برنامه خود را در این خصوص ارائه کند، گفت: تحقیق و تفحص از صنعت خودروسازی کشور در کمیسیون صنایع در حال بررسی است.

تلگرام 4چرخ برای درج آگهی خودرو، اطلاع از جدیدترین قیمت ها ، شرایط فروش و اخبار بازار خودروی ایران به بزرگترین کانال خودرویی تلگرام 4چرخ بپبوندید

 جهت دریافت آخرین اخبار از طریق اینستاگرام صفجه 4چرخ را دنبال کنید

هیچ نظری برای مطلب مورد نظر ثبت نشده است.

ارسال دیدگاه


ثبت آگهی

Top