چه زمانی برای خرید خودرو مناسب است؟

ادامه ثبات قیمت ها در بازار خودرو؛

چه زمانی برای خرید خودرو مناسب است؟

 بررسی قیمت ها در بازار خودرو نشان از تداوم ثبات بازار و حتی کاهش قیمت ها در برخی خودروها دارد.

همزمان با ثبات نرخ دلار بازار خودرو نیز در هفته گذشته روزهای آرامی را سپری کرد و در حال حاضر تفاوت قیمت ها نسبت به روز گذشته نشان از کاهش در برخی محصولات دارد.
بررسی قیمت محصولات سایپا نسبت به روز گذشته نشان می دهد بیشتر خودروها ثبات قیمت را تجربه کرده و تنها چانگان با 4 میلیون تومان کاهش 128 میلیون تومانی شده است.
محصولات ایران خودرو نیز بر خلاف روزهای گذشته نشان از ثابت ماندن قیمت ها دارد و تنها دانگ فنگH30CROOS  که حتی از مرز 1150 میلیون تومان گذشته بود امروز با یک میلیون و 500 هزار تومان کاهش نسبت به روز گذشته به 97 میلیون تومان رسیده است.
سایر خودروها نیز بر روی قیمت روز گذشته خود باقی مانده اند.
فعالان بازار خودرو معتقدند که با ادامه روند کاهشی قیمت ها، باید منتظر ریزش بیشتر قیمت ها بود و در این شرایط خریدارانی که تنها با هدف کسب سود اقدام به خرید خودرو کرده بودند شاهد ضرر و زیان هستند. به گفته آن ها ادامه این شرایط خریداران غیرواقعی را از بازار حذف خواهد کرد و در این شرایط حباب قیمت ها خواهد شکست.
به گفته فعالان این بازار، در صورت عرضه مناسب خودرو از سوی خودروسازان شاهد کاهش بیشتر قیمت ها خواهیم بود و در این شرایط زمان خوبی برای خرید خودرو نیست زیرا انتظار کاهش بیشتر قیمت ها وجود دارد.

تلگرام 4چرخ برای درج آگهی خودرو، اطلاع از جدیدترین قیمت ها ، شرایط فروش و اخبار بازار خودروی ایران به بزرگترین کانال خودرویی تلگرام 4چرخ بپبوندید

 جهت دریافت آخرین اخبار از طریق اینستاگرام صفجه 4چرخ را دنبال کنید

 

هیچ نظری برای مطلب مورد نظر ثبت نشده است.

ارسال دیدگاه


ثبت آگهی

Top