تولید وانت نصف شد

تولید وانت نصف شد

جدیدترین آمار وزارت صنعت، معدن و تجارت (صمت) نشان می‌دهد که تولید انواع وانت در آبان ماه سال جاری نسبت به مدت مشابه در سال گذشته، تقریبا نصف شده است.

آمار وزارت صنعت، معدن و تجارت نشان می‌دهد تولید وانت در آبان ماه سال جاری به 4084 دستگاه رسیده که نسبت به تعداد 7569 دستگاهی سال گذشته، 46 درصد کاهش یافته است.

طبق این آمار میزان تولید وانت در گروه خودروسازی سایپا و گروه بهمن بیشترین کاهش را داشته، به طوریکه این دو مجموعه در آبان ماه به ترتیب 2403 و 751 وانت تولید کرده‌اند که به ترتیب 53.9 و 43.6 درصد نسبت به آبان سال گذشته کاهش تولید داشته‌اند.

آمار منتشر شده از سوی وزارت صمت نشان می‌دهد که میزان تولید وانت در گروه صنعتی ایران خودرو نیز با کاهش 9.9 درصدی همراه بوده و از 1020 دستگاه در آبان ماه سال گذشته به 919 دستگاه رسیده است.

در میان تولیدکنندگان وانت تولید این محصول تنها در شرکت سازه‌های خودرو دیار صعودی بوده و از صفر دستگاه در آبان ماه سال گذشته به 11 دستگاه رسیده است.

در این میان وضعیت تولید آبان ماه سال جاری در شرکت ارس خودرو دیزل نسبت به مدت مشابه سال گذشته، تغییری نداشته و در هیچ کدام از زمان‌های یاد شده هیچ وانتی در این شرکت تولید نشده است.

تلگرام 4چرخ برای درج آگهی خودرو، اطلاع از جدیدترین قیمت ها ، شرایط فروش و اخبار بازار خودروی ایران به بزرگترین کانال خودرویی تلگرام 4چرخ بپبوندید

 جهت دریافت آخرین اخبار از طریق اینستاگرام صفجه 4چرخ را دنبال کنید

هیچ نظری برای مطلب مورد نظر ثبت نشده است.

ارسال دیدگاه


ثبت آگهی

Top